Lag w grach

Witam. Mam taki problem z grami przez internet. Podczas gry bardzo często występuje lag. Opisze to na przykładzie Counter-Strike 1.6. Zaraz od wejścia na serwer lag pojawia się po raz pierwszy. Trwa może z półtorej sekundy, po czym gra chodzi znakomicie. Po jakimś czasie (minuta, dwie) znów i tak w kółko. Mogę określić to ‘stałym lagiem’, bo on się powtarza za każdym razem od 2 miesięcy, więc nie ma mowy o przypadku. Dodam, że mam 100fpsów, ping poniżej 50 i nie mam pojęcia od czego to występuje. Powpisywałem najróżniejsze komendy, bo myślałem, że to wina Cs’a. Jednak ostatnio grając w FIFĘ08 przez internet, natrafiłem na to samo. Gram, gram i lag. Trwa ze 2 sekundy i potem znów płynnie. Mam neta 2mb chello, używam także routera, który stoi dwa piętra niżej, jednak siła sygnału jest bardzo dobra.

może jednak troszkę za daleko,sygnał może być dobry ale mogą występować błędy, znieś komputer 2 pietra i sprawdź jak działa

Już wiem o co może chodzić. Sygnał z routera odbieram antenką (radiowy to się chyba nazywa) i często wykrywa mi jakąś drugą sieć. (ktoś chyba mieszka blisko i używa neostrady). Jest jakiś sposób, żeby to zablokować?

a ja te mam problem, ale z Conquer Online mam pewnie jeden z najgorszych pingow na servie tak okolo 2k-20k dopiero po 00:00 do 6 rano jest lepiej troche, slyszalem ze podobno istnieja przyspieszacze neta/ transfer mam zazwyczaj 32kb/sek pomozcie

Jak na takim pingu można grać :o

Jak zapłacisz za szybszą opcje to będziesz miał szybszego neta.

To co Ty masz za neta jak masz transfer 32kb/s ?

Wychodzi na to że masz 256kb/s

w umówie pisało, że 128…, mam 107lvl na 130, wi nic sie zrobi nie da??

Z takim netem w tych czasach to możesz pograć sobie w jakąś grę przez przeglądarkę.

hehe :smiley: gram na OGame :D, za jakieś pare miechów sie przeprowadzam, więc net zmienie, ale na ten czas myslałem, ze da sie coś zrobić

Nie da się.

W takich grach zawsze będziesz miał lagi, po prostu net za wolny.

128kb/s to zdecydowanie za mało.

Czy da się jakoś ustawić, żeby nie łączyło(wyszukiwało) tej drugiej sieci (neostrada)? Bo podejrzewam, że od tego biorą się moje problemy z grami.

Kliknij i obejrzyj screena.