Lagi w CS 1.6 i Warrocku

Witam.

Mam problem z lagiem otóż mam np. na servie w counterze i nie wiem czy da sie ustawić mniejszy ping. Wpisałem komende

ping -t wp.pl do uruchom i mam takie coś: TUTAJ

a tutaj ping z gry ( tutaj akurat był mniejszy.TUTAJ

Próbowałem CTRL + ALT + DELETE i procesy potem odnaleść grę i ustawić na priorytet wysoki ale też nic.

Wszystkie programy typu GG, Ares, Bearschare wyłączone.

Co mam robić? Pozdro!

Podaj konfigurację PC’ta i predkośc neta.

Podaj prędkość neta i konfigurację jaką masz aktualnie w cs : chodzi mi o rate , cl_updaterate , cl_cmdrate .

Przecież to nie jest jakiś straszny ping :]

Też przy pingowaniu spod Windows mam ping 20-30 (tylko u mnie nic nie gubi) a w CS o ~20 większy. Prawdopodobnie masz “prawidłowe” ustawienia w grze (rate ~20k, etc.) i przez to podobno jest trochę większy ping. Pewnie jak dasz rate 2500, cl_updaterate 20, cl_cmdrate 20, to ping bedzie mniejszy, ale grać się tak nie da :]

mam identyczny problem jak założyciel tego tematu,owe lagi sa irytujace a co do rate cl rate :expressionless: cl rate 2000 cl_cmdrate 80 cl_updaterate 80 powinny byc na 101 a cl_rate na 20000 ping w gzre nocą mam od 40-80 za dnia skacze jak glupi !!

o warrocku niebede nawet wspominal no 1 przyklad po wyladownaiu okolo 3 magazynkow z desert eagle 50.ae w jakiegos gracza dopiero po 10 sekundach padl na glebe … drugi taki przyklad stzrelam sie z innym graczem ja gine on biegnie mijaja 4 sekundy on ginie i widze napis lagger