Lagi w cs + LOG

jak gram w cs ciągle mam lagi. i to na kazdym serwerze. jak założy koelga (1 mb), albo 128 kb zawsze są lagi. od czego to zależy i jak je zwalczyc?

Poszukaj na tym forum http://www.board.counter-strike.pl/

Jeżeli masz lagi też i w inncyh grach to wina łącza, jeżeli tylko w CS towina ustawień, poszukaj też w google a znajdziesz wystarczajaco dużo tematów.

A może ktoś powiedzieć co to ping, jak zmienijszyc i czy wpływa na lagi.

Ping jest to opoznienie :smiley: a jak kolega zalozy server to zalezy naczym i na jakim sprzecie chodzi o komputer

Nawet jeśli ja założę na:

  • Neo 512

  • Celeron 2000

  • Radeon 9800

  • 768 ddr

To mają wszyscy lagi mocna, ja troszkę lżejsze.

To pewnie masz syfa na kompie. I jeśli gracie na non-steami to lagi są większe ( podobno )

Gramy.

Wątpie. Lecz dam loga:

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 21:25

Dodam, że przy grze mam wszystko wyłączone (anty wirusa też). Jest tylko połączenie z Neostradą.

Może masz rate’y źle poustawiane ? [cl_rate 20000/cl_cmdrate 101/cl_updaterate 101/rate 25000].

gr5 gdzie to przestawić?

W configu wpisz.

Czyli naciskam ~ i wpisuję to:

Z tym nawiaasem cyz bez?

Tak wpisz:

cl_rate 20000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

rate 25000

A nie wyskakuje Ci czasem komunikat Warning CL FLUSH ENITY PACKET w górnym rogu podczas gry?

Po wpisaniu:

2daa583c193057abm.jpg

Nie

Skoro już przy tym jesteśmy gr5 To mi wyskakuje czasami

Co to jest?

OMG…nie liczy sie predkosc pobierania neta przy zakladaniu serva. Potrzebujesz szybką predkość wysyłania (upload’u). jak masz 128 to nie licz na to ze nie bedziesz mial lagow :smiley:

Tak sa wieksze lagi :smiley: i gra sie na niezabezpieczonych serverach przez VCA :mrgreen:

Ja tez gram na non Steam i lagów niemam :twisted:

Warning CL FLUSH ENITY PACKET

Wyskoczyło mi to dzisiaj.

Cl_flushenitypocket oznacza iż Twój Internet gubi pakiety servera. Dlatego robią Ci się lagi, czasami jest to spowodowane tym że ktoś pisze Ci coś pisze na gg i Internet musi to odebrać. Czasami nie masz na to wpływu, najlepiej wyłącz steama i włącz albo poczekaj.