Lagi w cs + LOG

(Krzychuu) #1

jak gram w cs ciągle mam lagi. i to na kazdym serwerze. jak założy koelga (1 mb), albo 128 kb zawsze są lagi. od czego to zależy i jak je zwalczyc?

(Szymszejdi) #2

Poszukaj na tym forum http://www.board.counter-strike.pl/

Jeżeli masz lagi też i w inncyh grach to wina łącza, jeżeli tylko w CS towina ustawień, poszukaj też w google a znajdziesz wystarczajaco dużo tematów.

(Krzychuu) #3

A może ktoś powiedzieć co to ping, jak zmienijszyc i czy wpływa na lagi.

(Robr 14) #4

Ping jest to opoznienie :smiley: a jak kolega zalozy server to zalezy naczym i na jakim sprzecie chodzi o komputer

(Krzychuu) #5

Nawet jeśli ja założę na:

• Neo 512

• Celeron 2000

• Radeon 9800

• 768 ddr

To mają wszyscy lagi mocna, ja troszkę lżejsze.

(Piogaw4) #6

To pewnie masz syfa na kompie. I jeśli gracie na non-steami to lagi są większe ( podobno )

(Krzychuu) #7

Gramy.

Wątpie. Lecz dam loga:

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 21:25

Dodam, że przy grze mam wszystko wyłączone (anty wirusa też). Jest tylko połączenie z Neostradą.

(gr5) #8

Może masz rate'y źle poustawiane ? [cl_rate 20000/cl_cmdrate 101/cl_updaterate 101/rate 25000].

(Krzychuu) #9

gr5 gdzie to przestawić?

(gr5) #10

W configu wpisz.

(Krzychuu) #11

Czyli naciskam ~ i wpisuję to:

Z tym nawiaasem cyz bez?

(gr5) #12

Tak wpisz:

cl_rate 20000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

rate 25000

A nie wyskakuje Ci czasem komunikat Warning CL FLUSH ENITY PACKET w górnym rogu podczas gry?

(Krzychuu) #13

Po wpisaniu:

2daa583c193057abm.jpg

Nie

(Piogaw4) #14

Skoro już przy tym jesteśmy gr5 To mi wyskakuje czasami

Co to jest?

(KrYsTi@nS) #15

OMG....nie liczy sie predkosc pobierania neta przy zakladaniu serva. Potrzebujesz szybką predkość wysyłania (upload'u). jak masz 128 to nie licz na to ze nie bedziesz mial lagow :smiley:

(Robr 14) #16

Tak sa wieksze lagi :smiley: i gra sie na niezabezpieczonych serverach przez VCA :mrgreen:

(fiłek) #17

Ja tez gram na non Steam i lagów niemam :twisted:

(Krzychuu) #18

Warning CL FLUSH ENITY PACKET

Wyskoczyło mi to dzisiaj.

(gr5) #19

Cl_flushenitypocket oznacza iż Twój Internet gubi pakiety servera. Dlatego robią Ci się lagi, czasami jest to spowodowane tym że ktoś pisze Ci coś pisze na gg i Internet musi to odebrać. Czasami nie masz na to wpływu, najlepiej wyłącz steama i włącz albo poczekaj.