Lagi w grach

Witam.

Od wczoraj mam problem z grami sieciowymi. Otóż bez przerwy mam straszne lagi, i praktycznie nie da się grać. Mam wyłączone wszystkie aplikacje które używają internetu ale to nie pomaga. Ma ktoś pomysł co jest przyczyną i jak sobie z tym poradzić?

Grasz na serwerach zagranicznych ? I jakie masz łącze ? :wink:

Mieszkam w Londynie i gram na serwerach angielskich i francuskich, także odległość problemem nie jest. Lagi pojawiły się nagle wczoraj. Przed tym było bardzo dobrze. Łącze 2Mb/s. :wink:

Czy współdzielisz z kimś łącze. I czy jest to Internet radiowy czy ‘na kablu’ ? A może po prostu serwer był przeciążony ? Albo ktoś coś ściągał i dlatego. :wink:

Nie dzielę łącza. Działo się tak w kilku grach na różnych serwerach, w większości prawie pustych. Internet kablowy ale odbieram przez wifi. Dodam, że internet jako taki łącznie ze ściąganiem plików działa doskonale. Tylko te gry :frowning:

Hmm… a może to nie wina Internetu tylko komputera ? Jaki masz fps w grach ? I konkretnie podaj gry w jakie grasz sieciowo.

COD 4, Last Chaos i CS: Source. FPS mam w okolicach 40-50 klatek na sekundę.

Przeskanuj kompa czy nie masz jakis wirów (serio). U mnie podobnie było z et. Wchodze na serwer w którym każdy miał 20-30 ping a ja miałem 200 (hacki :mrgreen: ). Problem powtarzał się codzienie, zrobiłem skan avastem i wykrył jakiegos trojana, więc won z nim. Następnie uruchomiłem et, wszedłem na ten sam serwer i juz miałem ping 20-30 :). A jak to nie pomoże, to format :mrgreen: =] =] =] =]

Problem w tym, że nie mam żadnego wirusa. A ping mam w granicy 60-80 :]

Start -> Panel Sterowania -> Połączenia Sieciowe -> Właściwości Połączenia -> (Jeżeli Posiadasz XP) Odinstaluj Harmonogram Pakietów QoS, I W Zaawansowanych Opcjach Ustaw Nadawanie Karty Na 100/Full Duplex. (Do Tego Są Potrzebne Oryginalne Sterowniki Karty Sieciowej A Nie Microsoftu).