Lagi w Grach

Kupiłem nowego Kompa . Zrobiłem na nim Windowsa 7 64 bit ultimate i w grach mam lagi jak na jakimś słabym kompie. Czy to wina Systemu. Potem Spróbuje Zrobić XP’eka 32 bit . Czy to coś pomoże ? :slight_smile:

Parametry :

_________________________________

Procek : AMD Althon 64 x2 5600+ 2.91Ghz

Ram : 2 x 2GB Goodram

Grafika : GeForce 9500GT - Mi Styka :slight_smile:

Dysk : 500GB

System : Win 7 Ultimate 64bit

Przy tej konfiguracji komputera - swojego czasu miałem podobną tyle że zamiast Geforca 9500 GT miałem GF 8600 GT :wink: - nie siedziałbym na Wind7 64-bit. Po co katować proca i grafikę? ;>

Czy zainstalowałeś sterowniki do karty graficznej?

Czy zaktualizowałeś DirectX?

Nie piszesz z jakimi grami masz problem ale przy tej karice graficznej raczej nie zaszalejesz.

A wgrywanie 32 bitowego systemu przy 4GB ramu mija się z celem.

Pchając taką ilość ram do tego proca i grafiki wykazałeś swoją niewiedzę. Ni to do filmów, ni to do grafiki, ni to do gier (chyba że tych starszych, chodź i tak ramu za dużo). Poza tym systemy są pewnie pirackie więc panu już podziękujemy :))

Ale to jest słaby komp a ty do niego wsadziłeś bardziej wymagający system, więc ma się prawo lagować.

Przeinstaluj sobie lepiej na Home Premium 32bity i powinno być znacznie lepiej.

Drobok i koledzy mają rację, zbyt dużo ramu, na zbyt słaby procesor/gpu. Wymagania win 7 to:

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięć RAM: 1 GB (system 32-bitowy) lub 2 GB (system 64-bitowy)

Wolna przestrzeń na dysku twardym: 16 GB (system 32-bitowy) lub 20 GB (system 64-bitowy)

Karta graficzna obsługująca technologię DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

przy x64 potrzeba 2GB ramu-sporo.

Do tego

źródło: http://www.pcworld.pl

Po pierwsze przy 32 bitowym systemie nie wykorzysta 4GB ram.

Po drugie jeśli ma licencję (zakładam że tak) to po co ma inwestować w Home Premium?

Po prostu autor postu kupił bubel a nie komputer do gier.

Może i HP 32 nie wykorzysta 4GB (ale 3.5GB) ale na pewno bardziej nadaje się na słabsze komputery od ultimate, ba, na wet 64bitowa wersja nadaje się na słabsze komputery.

Permamentny , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Wiecie. nie gram w takie gierki jak Baterfield 3 itp. najczęsciej w multi. np. : Metin. cs i inne multiplayerki. ; p

No i Czasami Gta IV :slight_smile:

To co mam mi Styka :slight_smile:

Dodane 31.08.2012 (Pt) 20:48

A na Xp"eku Lepiej By chodził? :slight_smile:

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:01

A jak bym wyciągnął Kupił 1 gb ram i podmienił za 2 ?:stuck_out_tongue:

Pomogło by coś ? :slight_smile:

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:01

A jak bym wyciągnął Kupił 1 gb ram i podmienił za 2 ?:stuck_out_tongue:

Pomogło by coś ? :slight_smile:

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:02

A jak bym wyciągnął Kupił 1 gb ram i podmienił za 2 ?:stuck_out_tongue:

Pomogło by coś ? :slight_smile:

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:02

A jak bym wyciągnął Kupił 1 gb ram i podmienił za 2 ?:stuck_out_tongue:

Pomogło by coś ? :slight_smile:

Weź wróć do Windows XP 32-bit - co masz CPU/GPU katować :smiley: W takich grach jak Metin czy inne popularne multiplayery 0.5 Gb niezaadresowanego ramu nie zrobi Ci większej różnicy. :wink:

Wielkie dzięki :wink:

Koniec Tematu !

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:48

Wielkie dzięki :wink:

Koniec Tematu !

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:48

Wielkie dzięki :wink:

Koniec Tematu !

Dodane 31.08.2012 (Pt) 21:48

Wielkie dzięki :wink:

Koniec Tematu !