Lamusowate pytanie

Jak mam sprawdzić jakie mam łącze ?? lan czy co?? MAm radiówke 100 mb/s

Najlepiej zapytaj się dostawcy internetu…

Niechce mi sie go pytać. Możecie mi podąc jakie sa siecie komputerowe i które najprawdopodobnie mam??

grzena :o

używasz czegoś i nie wiesz czego :o

to może podaj co to za firma dostarcza ci net i szcegóły - np. nazwa pakietu

Skąd my mamy wiedzieć.

Nie będziemy odwalać za Ciebie roboty, szczególnie z takim podejściem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sieci_komputerowe

SCORPION-COMPUTER

Marcin Cygert

84-300 Lębork ul. Sienkiewicza 22

tel./fax. (0 59) 863 35 59

Umowa na cztery lata abonament 48 zł

Strony internetowej chyba nie ma bo nieznalazłem:(

hehehe

Dobra to zadzownimy albo przefaksujemy i sie dowiemy za Ciebie :smiley:

Ale coś za coś…

W półce w przedpokoju mam buty…

Rozmiar 45, kosztowały okolo 200 PLN

Nie chce iść patrzeć jakiej są firmy… podaj mi wszystkie możliwości :stuck_out_tongue:

Jesteś w sieci LAN z wyjściem poprzez dostawcę do sieci WAN. :smiley:

LAN - Local Area Network

MAN - Metropolitan-Area Network

Wan - Wide-Area Network

Więcej poszukaj w Sieci, materiału od zatrzęsnienia, i dla początkujących, i dla zaawansowanych :smiley:

:okulary:

Wejdź tutaj i podaj nam wartości otrzymane:

http://www.siec.podolsze.pl/index.php?strona=tester

Dla poprawności testu odśwież kilka razy stronę.

Pawek, chcesz powiedzieć, że szybkość transferu powie Ci w jakiej sieci jest kolega :x

Napisałem, jakie są rodzaje sieci i w jakiej kolega jest, więc nie rozumiem do czego w tym temacie jest tester przepustowości :slight_smile:

:okulary:

Odniosłem się do tego pytania. I myślę, że dobrze je zinterpretowałem. A informacja o rodzaju sieci też się przyda :slight_smile:

Nie chcę być upierdliwy, ale źle je zinterpretowałeś, ponieważ wyrwałeś pierwszą część zdania, co zmienia zapytanie.

Pytanie brzmi

To nie są dwa pytania, tylko jedno, mimo dwóch znaków zapytania w środku.

To zdanie jest jednoznaczne w zapytaniu, “Jakie mam łącze, lan czy co?”

:okulary:

No, OK. Zobaczymy co grzena powie.

PS Nie, no upierdliwy - skądże. Że konstruktywne wnioski formułujesz :?:

Jeśli masz taki abonament, prawdopodobnie będzie to łącze 128 kbps.

Tak mniej więcej stoją radiówki.

Pawek… takie testy nei zawsze dają wiarygodne wyniki. Często potrafią zawyżyć o wiele kb/s.

Grzena, chyba wiesz co kupiłeś…musiałeś mieć to napisane w umowie, jak masz ją pod ręką to sprawdź.

Dołączam się do zdania samiana :slight_smile: Mi wyliczyło że mam łącze o przepustowości 941 KB/S :o :o :o :o :o :o . Przez kilka sekund miałam nawet nadzieje że ASTER mi transfer podniosło :D/ :buja: . No cóż ja szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu widzę tak tani net :smiley:

Mam lana 128 kb/s

http://www.siec.podolsze.pl/index.php?strona=tester ta strona jest jakas chinska ciagle jakieś inne wyniki pokazuje:D

No bo takie testy nie są miarodajne, prędkość łącza jest skokowa, ciężko o stały maksymalny transfer.

Te testy prawie nigdy nie daja wiarygodnych wynikow (przynajmniej w moim przypadku).Posiadam łacze 4Mb ,wartosci ktore pokazuje test na tej stronie ( i nie tylko tej) wacha sie w granicach od 120 kbps ?? do 48000 kbps !!