Lapek - samsung r60 plus

(Badzik Mistrz) #1

Witam

Od pewnego czasu przymierzam się do kupna laptopa.

Znalazłem ofertę tego: Samsung R60 Plus

( http://www.komputronik.pl/Notebooki/Samsung/Samsung_R60_Plus_NP_R60FE03/SPL_/pelny,id,52808/)

W duzym stopniu spełnia on moje wymagania. Czytałem komentarze na jego temat i sporo użytkowników mówiło o nim w bardzo pozytywny sposób.

Dziś byłem w sklepie komputerowym bo chciałem się zapytać czy u nich mógłbym zamówić taki model.

Sprzedawca z wyrazem miny podobnej do tej gdy zjesz przesoloną zupę powiedział: "Samsunga chcesz kupić ? nikt tego nie kupuje ... " itp

Dodam że panowie z owego sklepu nie słyną z nadmiaru wiedzy o komputerach, lecz zmusiło mnie to do głębszego zastanowienia nad kupnem tego modelu...

Mógłby mi ktoś coś poradzić na ten temat ?

Dzięki i pozdrawiam

czekam

(Mgdp) #2

mine mial 'przesolona' bo zapewne nie dostaje od Samsunga dodatkowej prowizji.Wolalby Ci wcisnac cos innego.Bierz Samsunga, to jeden z najlepszych producentow.Malo kto moze sie z nim rownac, szczegolnie za te kwote.Swietny design, porzadna klawiatura i matryca, przyzwoite glosniki.

Mialem juz kilka laptopow, Lenovo byl fajny, Della wiecej nie dotkne, mam Toshibe a nastepnym bedzie wlasnie albo Toska albo Samsung

(sosen86) #3

ja ci polecam przejście się do MM tam w tej cenie jest dosyć ciekawy samsung nawet o lepszych parametrach niż ten. Sprawdź sobie w gazetce Media markt na stronie. Bo od piątku chyba jest w promocji