Lapek toshiba problem

Witam.

MAm laptopa toshibe i pojawił sie dzisiaj problem.

Otóż:

Jak odpalam lapka to po 1. nie działa mi w ogóle klawiatura na nim ( nie wiem co sie stalo dziłało wszystko…) w ogóle nie działa żaden klawisz.

Wczesniej nagle przestała mi jakos dzialac zresetowalem laptopa i teraz odpalic nie moge nawet…

jak odpalam to jest loading toshiba … moge wcisnac f2 albo f8 ale to jak podlacze klawiature na usb…

ale co z tego i potem jest oruchom system normalnie i zalecane costam…

jak wezme obojetnie ktore to system laduje sie 3 sec i zara czarny ekran i piszczy cały czas ciągłym dzwiękiem…

Nie mam pojęcia co robic! !!

wyczytalem ze to moze byc wina pamieci ram odkrecilem ale wszystko jest ok. dosniete 2 kostki all ok… i ciagle to samo

PROSZE O POMOC :^o

Wyjmij obie kości i odpal bez nich. Jak dźwięk będzie taki sam to wyłącz i włóż pojedynczo najpierw jedną z kości a potem drugą. Być może któraś z nich padła ale gołym okiem tego nie ocenisz. Pamiętaj, by wyjmować i zakładać pamięci przy odłączonym zasilaniu i wyjętej baterii.

:roll:

Mordak123 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Prawdopodobnie będzie uszkodzony chipset - objawy wskazują na mostek południowy, oddaj laptopa do serwisu sam i tak tego nie naprawisz