Laptop 3000 zł Asus vs Samsung

Witam !

Postanowiłem że kupię któryś z tych 2 notebooków. Ten http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1838127 albo ten http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1887215.

Których z tych 2 jest lepiej wykonany ? Nie zależy mi na wadze, ani tym bardziej na wymiarach.

Parametry niemal identyczne, więc na nie nie patrzę. Asus vs Samsung… osobiście posiadam Asusa X52JE i mimo podroży w serwisie (wadliwa seria) nie zniechęciłem się do tej marki. Naprawa przebiegła błyskawicznie, 4 dni od wysłania miałem laptopa w domu w pełni sprawnego, nie porysowanego, solidnie zapakowanego. Nic innego prócz tamtej rzeczy nie wadzi, wszystko jak najbardziej okej. Dlatego osobiście polecę Asusa. Samsunga nie miałem nigdy więc nie powiem co i jak z nim, pewnie znajdą się posiadacze którzy posiadają samsunga i tak jak ja są wierni swojej marce. Wpisując w google serwis Asus można natknąć się na wpisy o słabym serwisie… już tego nie ma. Jestem tego świadkiem, że serwis Asus poprawił do naprawdę wysokiego poziomu :wink:

Pozdrawiam

Brałbym Asusa…jednak firma ma wieksze doswiadczenie w produkcji komputerów niz samsung

Mam samsunga i nie ma z nimi żadnych problemów. Plusem samsunga jest to że dużo części ma własnych, a jedynie składa je w gotowy produkt. Przy innych urządzeniach tej firmy z serwisem nie było problemów (raz mi się zdarzyła przygoda z wysyłaniem do nich sprzętu), tak więc myślę że przy laptopie będzie podobnie. Moim zdaniem bierz to co masz taniej/bliżej/wygodniej. Kwestia szczęścia który będzie lepiej chodził :slight_smile:

Aktualnie nie patrzy się na firmę a na model. Są bardziej udane i mniej, jak ze wszystkim. Polecam poczytać opinię o tych produktach, jeśli któryś z nich ma negatywne PODSTAWNE opinie to wybór chyba będzie oczywisty. Jeśli nie ma negatywnych ocen to po prostu walory estetyczne, kolor, rozstawienie klawiszy, wygoda pisania itd.

Pozdrawiam