Laptop ACER.....dobre czy zle?


(Pyczekkamil) #1

Witam szukam posiadaczy laptopow ACER. Kompy tej firmy sa tanie ale ciekawi mnie jak sa wykonane nie chodzi mi o parametry tylko o matryce i czy nie beda trzeszczec po roku ;] Pozdrawiam Kamil


(Hellbean) #2

temat chyba nie do tej kategorii, ale nie mnie to sądzić.

btw... wg mojej wiedzy acery miewały problemy z chłodzeniem co, przy częstym wykorzystywaniu w komputerach tej klasy procesorów AMD może bywać uciążliwe.


(Tomi915) #3

Ja zwracam uwagę na kiepskie wykonanie obudowy i fakt, że w razie awarii i odsyłania sprzętu do naprawy - musisz wysyłać poza granice PL, Brno.


(fiesta) #4

Żyjemy w XXI w. w środku UE, więc z takimi rozwiązaniami będziemy spotykać sie coraz częściej i nie jest to najmniejszym powodem do narzekania.

Tutaj się zgadzam w 100% obudowa Acera sprawia wrażeniie tendetnej chińskiej podróbki.

Lepiej dopłacić parę złotych i kupić coś solidniejszego i stabilniej działającego np. TOSHIBę.

8)


(Polopolo1991) #5

bo ja wiem ja mam Acer'a i jego obudowa prezentuje się bardzo ładnie. Prawda faktura niektórych części mogłaby być lepsza ale jak używam to i tak nie zwracam na to większej uwagi. Mój laptop zalano już 3 razy i jedyne co się zwaliło po 3 razach zalania to klawiatura która kosztuje 15 zł. Więc Acery ode mnie dostają 5 za bezawaryjność, za wygląd 5(przynajmniej nie wyglądają jak prostokątna kupa) i 5- za jakość plastików. Reszta w jak najlepszym porządku. :slight_smile:


(Kamyks1) #6

Kupiłem 3 tygodnie temu ACERA z nowej seri 5720Z.

I sądze iż jest bardzo dobry... dobrze wykonany... o dziwo zero zabrudzeń pod matrycą i bad pixeli. Dysk Toshiby i Nagrywara Pioneera.


(Sebos99) #7

Juz samo porównanie cen Acerów i np HP czy Toshiby daje do myślenia. I tu na pewno nie chodzi tylko o markę. Solidność to podstawa. Ja bym nie kupił takiego laptopa. Ale wybór należy do ciebie. Chyba lepiej trochę dołożyć i mieć coś sprawdzonego :wink:


(Kamyks1) #8

SEBOS też się bałem ale widzie, że nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co to głośniki jak dla mnie graja za cicho.