Laptop acer - problem z migającymi oknami systemu xp i vista

Witam,

mniej więcej od dwóch lat posiadam laptopa aspire 5720z firmy acer a od paru miesięcy borykam się przeróżnymi problemami technicznymi związanymi z tym laptopem. Ostatnio walczę z migającymi oknami systemu windows tzn. okna windows jak i różnych programów bez powodu powiększa się a następnie wraca do pierwotnych rozmiarów urządzając “dyskotekę” i uniemożliwiając tym samym pracę na komputerze. Dodatkowo zauważyłam że przy naciskaniu klawiszy alt ctrl lub shift ekran ciemnieje na ułamek sekundy. Dodam że ten problem pojawił się na pierwotnie zainstalowanej viscie jak i na obecnie zainstalowanym xp ( po dwóch tygodniach po formacie problem powrócił!!

Co mam robić??

Czy problem jest jednak związany z systemem operacyjnym, czy coś znowu się w nim psuje??

Proszę o pomoc

Edek

To wygląda na problem z ze sprzętem nie oprogramowaniem.Sterowniki zapewne wszystkie takie jakie mają być?

dzięki za poradę

sterowniki wszystkie są ok

acer jaki jest taki jest ale wszystkie potrzebne sterowniki są dostępne na ich stronie

nie wiecie co może mu padać??

czy to coś poważnego??

dołożyłam do niego sporo kasy we wcześniejsze naprawy i rozbudowę ale kolejna większa naprawa nie wchodzi w grę bo w sumie to przewyższy jego wartość