Laptop Asus Eee do 1500zl

Witam, chciałbym zakupić laptopa Asusa EEE do 1500zł.

Na tą chwilę znalazłem :

Asus Eee PC 1201HA

Asus Eee PC 1005PE

Asus Eee 1005HA

Komputer ma mi służyć do programowania na uczelni tj. NetBeans , Visual studio 2010 itd. Super jakby PS CS4 dawał rade chociaż trochę. Co do upgradu ramu to nie ma problemu nie brakuje mi kości 2GB. Będę używał na pewno więcej programów więc nie wiem do końca jak to działa z Win 7 Starter… Proszę o wasze sugestie. Praca na baterii 4/5h ?

Sam posiadam Asusa 1005ha. Powiem tak. W serwisie juz był… wysiadła klawiatura… druga sprawa responsywność. To jest netbook wiec niespecjalnie nadaje sie do obróbki grafiki. Nawet z gimpem jest trudno cokolwiek zrobić na zdjeciach powyzej 7mpx. Fakt, jest ładny, jednak plastik dookoła ekranu jest tak podatny na zarysowania, ze nawet chusteczką higieniczną idzie go zarysować… Pozatym niewiadomo od czego powstaja takie plamki… Teraz gdy już mam go pół roku stwierdzam, że lepiej było wziąść Lenovo S10 za mniejsze pieniądze. natomiast nie wiem jak to dokladnie jest z ionem ale mozesz poszukac informacji na temat nowego netbooka od hp :wink: niestety nie wiem w jakiej jest cenie…