Laptop ASUS?


(Adrian Witczak) #1

Po długich zastanowieniach....myśle o tym....

Czy warto??

Czemu tak a czemu nie??

TU


(Marcinm93) #2

Za takie pieniądze to myślę, że można kupić coś lepszego… :?


(Adrian Witczak) #3

Co…?

jaki?


(Marcinm93) #4

No nie wiem konkretnie jaki, ale myślę, że powinieneś się jeszcze porozglądać…może znajdziesz coś lepszego. Chociaż ten laptop mi się podoba :smiley:


(Adrian Witczak) #5

no własnie szukam i nic…co byście polecili?


(P.Piotrek) #6

Ja też planuję zakup nowego notebooka w najbliższym czasie. Od dłuższego czasu przyglądam się wielu ofertom na rynku (głównie obserwuję sklepy internetowe, ponieważ nie ma dla nich konkurencji jeśli chodzi o cenę). Od jakiegoś czasu kupuję nowy sprzęt elektroniczny i inne tylko w ten sposób: odtwarzacz DVD, TV, pralka itp. Korzystam głównie z porównywarek cen www: Skąpiec, Ceneo, Kupujemy, rzadko z: Oferciak, 9sekund, Allegro, E-bay. W porównywarkach cen są linki do sklepów internetowych, opinie kupujących na temat kupionego produktu i oceny sklepów (czasem to bardzo pomaga w wyborze sklepu i oferty).

Mój wybór jak na razie padł także na Asusa: ASUS A6R-B037

Inne marki jakie biorę pod uwagę to Toshiba i ewentualnie Fujitsu-Siemens. Toshiba i Asus robią moim zdaniem mniej więcej komputery tej samej jakości, choć Toshiba podobno jedzie już od jakiegoś czasu głównie na marce. Fujitsu-Siemens ma od jakiegoś czasu całkiem niezłą ofertę (ale to już słabszy jakościowo sprzęt, choć oferty są czasem bardzo ciekawe i zachęcające).

Moim zdaniem dobrego nowego notebooka można w Polsce kupić w sklepie już w cenie 3000-3500zł (i to często z Windows XP HE w cenie - oczywiście bez płytki w wersji preinstaled, z możliwością stworzenia kopii w trakcie instalacji bo w ofercie laptopów właściwie tylko w ten sposób występuje).

Stanowczo odradzam komputery Acer !!

Inne znane marki: Dell, IBM, HP/Compaq, California Access są dużo droższe.


(Rafał16) #7

A dlaczego odradzasz?


(pysiu) #8

za te kase to z oprogramowanie można kupić :slight_smile:


(Adrian Witczak) #9

Więc warto tego asusa co dałem linka czy coś innego??


(Dod) #10

KURCZOK : widziałem takiego samego lapka o takich samych parametrach tylko z innej firmy za 3k w sklepie komputerowym u mnie w miejscowości :stuck_out_tongue:


(Adrian Witczak) #11

jaka firma??

z centrino???