Laptop awaria ekranu

witajcie mam problem z laptopem TOSHIBA TECRA 8100

mam go roczek i bylo ok a teraz zaczyna warjowac mi ekran mianowicie gasnie mi podswietlenie nie mam pojecia co sie dzieje… pozdrawiam

W panelu sterowania zobacz w opcjach zasilania czy nie masz ustawionego wyłączania monitora np po minucie bezczynności :slight_smile:

niestety nie opcje wylaczania mam na nigdy jestem na pradzie stalym uzywam go w domu czasami ekran przed zgasnieciem lekko mruga jak by mial zwarcie ale to rzadko. i gasnie w czasie pracy czy to moze byc lampa??? czy jak??? ja jestem bezradny na niego…

Masz pewnie jeszcze do niego gwarancję, więc szkoda grzebać i się zastanawiać. Oddaj do naprawy.

gwarancji juz nie mam byla na 6 miechow komisie za 800pln fakt nie byl nowy.

Witaj.

A czy monitor na nowo się włancza. Mialem problem z PC-tem mianowicie coś w monitorze jakies jednostki się zamieniały co powodowało chwilowe wyłanczanie monitora odpisz mi na pirv a więc musiałem robić formata.

czego więc się spodziwałeś po paru letnim (3-4 lata?) laptopie.

kupiłeś urządzenie adekwatne do ceny :mrgreen:

pozostaje naprawa lampy (nie wygląda to na problem software’owy) za równowartość lapka lub … zbieranie na nowy

znaczy ze naprawa lampy moze kosztowac do 800pln??? to ja juz wole przez okno go puscic jak naprawiac !!