Laptop czasami nie chce sie wyłączyć

Witam! Po ostatnim formacie i wgraniu systemu (visty) laptop czasami nie chce sie wyłączyć. Przy zamykaniu wyskakuje ,trwa zamykanie systemu’’ , gasnie ekran i laptop niby sie wyłączył ale cały czas swieci sie kontrolka ze sprzęt działa i słychac dysk i dopiero reczne wyłączanie przy pomocy przyciskiu daje porządany efekt i kontrolka gaśnie.

Przejrzałem już wszystkie ustawienia i brak mi pomysłow.

Może ktoś mi coś poradzi?

A czy przypadkiem naciskając menu start nie wybierasz pierwszej z lewej ikonki “zamykania” systemu?

9b89d4163c4e0b5d8c0c95f4a110fa.jpeg

Ona powoduje wstrzymanie systemu powodem tego jest zgaśnięcie ekranu lecz kontrolki od zasilania mogą świecić a sam laptop jako tako jest włączony z niskim poborem energii…

ten pomysł raczej odpada bo nie używam tej ikonki a co wiecej nawt przestawiłem w

opcjach aby po jej kliknięciu system automatycznie się wyłączał a nie wstrzymywał działanie

W porządku pytałem tylko bo sam kiedyś ciągle ją naciskałem i dziwiłem się dla czego komputer “niby” nie wyłączył się. Niestety co do Twego problemu nic innego mi nie przychodzi do głowy, może ktoś inny zna odpowiedź na problem.