Laptop czyszczenie

mam już rok laptopa i chcialem sie zapytac czy trzeba czy rozrkęcic laptopa i przetrzec troche kurz zeby cos mi sie tam nie spalilo i zeby głośno nie chodził???

Ty lepiej nic tam nie dotykaj :lol: Sprawdź tylko czy wszelkie wloty i wyloty powietrza nie są zatkane/zakurzone.

ale jak delikatnie wszystko bede robil to moze nic tam nie zrobie:) Boje sie ze jak nie wyczyszcze ze moze cos mi sie tam spalic

Kup sobie jakieś sprężone powietrze i popsikaj do wnętrza, szczególnie oczyść wentylatory

tylko ze ja raz czyscilem mój pc tym sprezonym powietrzem i zepsóła mi sie karta graficzna tą puszke trzeba tak potrzasnac prze czyszczeniem??

ja nigdy nie miałem problemów ze sprzężonym powietrzem, trzeba wszystko odłączyć od prądu, bo jak psikasz to powietrze jest bardzo zimne i pojawia się osad - woda, która musi odparować, to trwa jakiś krótki czas…

wlasnie ja jak to spryskalem to odrazu wlaczylem komputer, i tu popelnilem blad :frowning:

Boże po pierwsze jak czyścisz coś sprężonym powietrzem odłączasz zasilanie! I trzeba odczekać minimum 10 min! Po oczyszczeniu! Wyjmij baterię jak się za to zabierzesz i zasilanie !!

ok dzieki za odpowiedzi