Laptop Dell Studio 1515 czy Lenovo Y550?


(matfeusz) #1

Mam dylemat co kupić. Są bardzo w podobnych cenach. Na laptopie nie zamierzam grać a wykorzystywać go w pracy czyli oprócz pracy Officie i innych tego typów programów do pracy w grafice - przede wszystkim Photoshop. Co polecacie? Jakie są Wasze opinie?

Linki do ofert w sklepach:

Lenovo Y550

https://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki ... 0_3gb.aspx

Dell Studio 1515

http://www1.euro.dell.com/pl/pl/domowe/ ... ~ck=anavml


(Otzafszetu) #2

Siemka, mam podobny dylemat bo też zastanawiam się nad lapkiem Della. O serii studio czytałem sporo pozytywnych opinii ale konkretnie Ci nie powiem, bo sam nie używałem i nie chcę mącić. Co do Lenovo to przyznam, że nie znam nikogo kto by miał ich sprzęt. To raczej nowa marka w Polsce i chyba się ludzie jeszcze do nich nie przekonali. Jak trafię na jakieś ciekawe zestawienia/testy to podeślę link, będzie Ci łatwiej wybrać. Powodzonka


(matfeusz) #3

Stick2020 , ja już wybrałem... Dziś powinienem dostać zamówionego w Vobis'ie Lenovo Y550. Dużo czytałem na temat obu laptopów i czy wybrałem dobrze przekonam się w ciągu kilku tygodni/miesięcy. Pozdrawiam


(Rigpa8) #4

powiem tak, mam della studio 1555, i po raz 3 będę wołała serwis, bo najpierw poszła płyta główna, potem dysk, a teraz nagrywarka. laptop ma dopiero 3 miesiące... :twisted:

-- Dodane 22.01.2010 (Pt) 22:42 --

powiem tak, mam della studio 1555, i po raz 3 będę wołała serwis, bo najpierw poszła płyta główna, potem dysk, a teraz nagrywarka. laptop ma dopiero 3 miesiące... :twisted:


(matfeusz) #5

kunsi , czyli wygląda na to, że dobrze wybrałem :stuck_out_tongue: Ale zobaczymy za kilka miesięcy...


(Otzafszetu) #6

Kunsi to musiałaś mieć niezłego pecha.. Jak do tej pory bardzo rzadko spotykałem się z negatywnymi opiniami na temat zawodności Delli. Cóż może wyjątek potwierdzający regułę?


(system) #7

w sumie rzeczywiście pech, - ale na wszelki wypadek jest przecież gwarancja NBD na 3 lata :slight_smile: