Laptop do 1000zł

CO mogę złożyć za 1000zł jeśli chodzi o laptopa? może być używany oczywiście. laptop dla siostry wiec raczej do nauki,muzyki,filmów i neta rzadko do gier proszę o złożenie czegos w miare dobrego

Nie chcę tu wypowiedzi typu 1000zł to za mało ( oczywiscie jezeli bedzie cos ponad to co pomoze sprawie to ok ) jeżeli jednak bedzie tylko taka treść posta to zgłaszam do moda bo po co tu smieci i nabijanie postow

odradzam zakup używanego laptopa, no chyba, że od znajomej osoby, wtedy będziesz miał większą pewność co do historii użytkowania tego laptopa.

Z nowych mogę polecić BenQ Joybook A51E gdy dołożysz 150zł.

Wolałbym jednak żeby był XP bo moja siostra i linux to jak kopernik i formuła1

Wiesz, nikt nie każe ci trzymać tego linux’a na tym lapie.

jak byś był w stanie dołożyć około 150 to miałbyś np. acera extensa 5220 mam i polecam

tylko ze gadac do niej ze to da sie zmienic to od razu pada tekst ze popsuje niestety ale rodziny sie nie wybiera a zwlaszca tej najblizszej ;p

Powiedz jej, że Sims’y nie pójdą to zmieni zdanie :smiley:

to powie ze chce inny ale tak do tematu macie jeszcze cos?

Przydałoby się dołożyć te 200zł

np.

http://www.allegro.pl/item370354397_pro … wi_fi.html

ziom233 , porozmawiaj z siostą , przedstaw sytuację i tyle.

jest na bieżąco non stop ^^ poza tym ona i tak nie wie co czyta a co do linuxa to powiedziala jasno ze nie bo popsuje mysli ze caly swiat zna sie tak na kompach jak ona co zrobic kto ci tu kobiecie dopasuje

o jej możesz go wywalić…jaka tradegia

A jakiś taki Asus eee interesowałby ewentualnie? Coś w takim stylu http://www.allegro.pl/item372710251_sup … _nowy.html ?

Ten asus to totalne ścierwo, wydajność/cena to byłby bardzo słaby wynik. l nie ma co kombinować i epiej zapiać pasa i uzbierać 200zł.

To kupujesz instalujesz szybko windowsa i nawet nie zauwazy :slight_smile: a w tym acerze nie bedzie problemu z instalacja zarowno xp jak i visty. a sprzet jak za takie pieniadze jest bardzo dobry

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 19:19 został dopisany post przez sosen86

A ten asus to z laptopem ma niewiele wspolnego

@destroy

Dorzuć do tej wydajności mobilność i ciszę. Wtedy jak na tak małe laptopy powinno lepiej wyjść. Ten laptop nie jest do bicia rekordów szybkości, tylko do łatwego przenoszenia (wielkość + waga) i podstawowych działań (dokumenty, internet, słuchanie muzyki, oglądanie filmów w podróży). W tej klasie mobilności (nie wydajności) ciężko znaleźć coś lepszego.

Ten asus jednak ma trochę wspólnego z laptopem.

no juz widze ze ja odbiore paczke :stuck_out_tongue: ten acer dobry jest bede ja przekonywal dzieki chlopaki za propozycje a cos jeszcze macie na oku?

procesor 900 to chyba jedyna aplikacja biurowa bedzie notatnik bo o office 2007 to trzeba zapomniec tak jak i o viscie. a pozatym co to za praca na 7 calowym wyswietlaczu i 4 gb dysku i pewnie nagrywarki to nie ma. tak wiec nic dziwnego ze on lekki bo on i maly i nic w srodku nie ma. i raczej nie wydaje mi sie zeby wiekszosc osob az tak bardzo potrzebowala ciaglego przenoszenia laptopa. i cos takiego za 1000? gdy za 200 wiecej mam acera z celeronem m 1.86 1 albo 2 gb ramu wszystkie wejscia tysk min. 80. a zeby posluchac muzyki to nie musze kupowac tego cuda za 1000 zl. takie cos to dla kogos kto lubi szpan lub dla osoby ktora naprawde bardzo duzo sie przemieszcza chociaz i to nie przekonaloby mnie to zakupu czegos takiego

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 21:16 został dopisany post przez sosen86

co do acera to przekonuj ja bo warto. sam mam i polecam. a w tej kwocie to bedzie trudno zbyt wiele znalesc nowego a uzywanych nie warto. i do tego masz w miare dobra grafike jak na grafike zintegrowana. jakosc wykonania tego laptopa jest wyjatkowo dobra jak za taka cene. moglby troszke mniej wazyc ale nie mozna miec wszystkiego. a jak sa jakies modele to szukaj jedyne co ci odradzam to tego typu jak ten asus zaproponowany i uzywanych tez nie polecam

sosen86, lekko przesadziłeś z tymi aplikacjami, ale co kto lubi i potrzebuje. Mnie te plusy o których wspomniałem przekonują (tak jak wiele innych ludzi, gdyż ten segment laptopów przeżywa obecnie rozkwit).

jest coś jeszcze takiego jak moda (podobne zjawisko to iphone w komórkach - telefon który nawet umts nie posiada). Dla pewnej grupy osób taki laptop może i będzie jakimś wyborem ale dla kogoś kto często korzysta z takiego laptopa w jednym miejscu i tylko co jakiś czas się z nim przemieszcza taki laptop to strata pieniędzy bo w takim zastosowaniu on się nie sprawdzi