Laptop do 1200 zł dla studentki

Witam!

Wiem, że było tu masę tego typu postów, ale ja chciałabym tylko się upewnić czy dokonałam dobrego wyboru… Jak w temacie, jestem studentką i interesuje mnie laptop do 1200 zł do internetu, pisania tekstów, muzyki itp. Żadnych gierek :wink:

Wybrałam

Ewentualnie:

Proszę Was o pomoc w wyborze, ewentualnie o inne sugestie :wink: Pozdrawiam serdecznie :wink:

Polecam Laptop TOSHIBA C660D E240 320GB 2GB Win7 za 1099 zł z wysyłką.

Cena jak najbardziej ale procesor jest słabiutki…

Na Twoje potrzeby akurat.

No rozumiem… jednak dokładając 100 zł mogę mieć lepszy procesor…Zgoda toshiba to bardzo dobra firma, ale chyba wolę mocne wnętrze :wink:

Ten co proponowałem, pobiera zdecydowanie mniej prądu, co dwa Twoje z osobna.

To z kolei, ma wpływ na żywotność pracy na baterii i temperaturę laptopa wewnątrz obudowy.

Wybór należy do Ciebie, ja tylko poradziłem.

Z tych wszystkich brałbym msi najlepsza grafika. A nie zintegrowany intel który się nadaje do pójścia do łazienki. Jeśli była by potrzeba długiej pracy na baterii to autorka wątku zapewne by o tym wspomniała. Na twoim miejscu brałbym msi

Albo nie widzę, albo ten MSI nie ma systemu :wink:

Tak, nie ma systemu, co mi zupełnie nie przeszkadza :wink: co do długości pracy na baterii to chyba nie jest mi to konieczne :wink: Chociaż głupio by było gdyby po godzinie się rozładowywał :wink:

Mam starego laptopa aristo (około 6 letni) i bateria trzyma całe 2 godziny a przy ściemnionym podświetleniu nawet 2.5