Laptop do 1600 zł, teraz czy czekać?

Rozglądam się za tanim laptopem do 1600 zł (nic więcej). Znalazłem obecnie jedynie Acer eMachine E510 2,16Ghz oraz HP 550 2,0Ghz.

Czy kupić, któregoś z tym laptopów teraz czy poczekać jeszcze z miesiąc, dwa na spadek cen (czy taki będzie?)?

Witam!

Czekać można w nieskończoność, bo zawsze jest warto poczekać na spadek cen. Ceny spadną, to będzie warto czekać na dalszy spadek i tak w kółko - czyli do usr** śmierci :slight_smile:

Pytanie do Ciebie… nie możesz kupić lepszego, ale na raty? MM czy Saturn mają niezłe promocje, jeśli chodzi o laptopy, a przy tym mają 3x0% i naprawdę opłaca się brać na raty.

Byłem ostatnio w Media M. i ceny min. 1900 zł (Poznań). 1900 zł to na moją biedną kieszeń za dużo :/.

Jeśli możesz się wstrzymać z kupnem laptopa, to radziłbym poczekać.

Witam!

Na raz może i za dużo, ale jak masz wydać 1600zł, to chyba 1900zł Cię nie zbawi. Rata będzie wyższa o 15zł !!

Przykładowo biorąc laptopa za 1600zł na 20 rat - zapłacisz 80zł miesięcznie, a za 1900zł zapłacisz 95zł miesięcznie.

Nawet laptop za 3000zł przy 20 ratach to wydatek miesięczny 150zł.

ps. przy 30 ratach nie liczę, bo to raczej bez sensu.

@Vendor43 - niby na co ma czekać? na spadek cen? Zawsze będzie spadek cen i zawsze będą się pojawiać kolejne modele, na które warto czekać - niestety. Dlatego nie ma co czekać, bo człowiek czeka, a sprzętu ciągle nie ma.

moj przyjaciel kupil lapka na promocji w vobisie , zadowolony bo twierdzi ze troche zaoszczedzil i kupil za reszte torbe na niego