Laptop do 20 000 zł

Marketing szeptany x-komu, w dodatku nie na temat.

20 odpowiedzi i praktycznie żadne nie na temat, a pytanie proste. Który lepszy? Lepszy Titan.

Nie to nie marketing. Sam zakupiłem laptop i inne rzeczy w sklepie X Kom z którego jestem bardzo zadowolony, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.

Monitor 17 cali to ma by rozrywka? najlepiej na TV 50 cali i wtedy jest rozrywka czyli lepszy TV + blaszak a laptop do rozrywki nie ma czegoś takiego.

I pewnie dlatego wklejasz ref-linki z numerem partnera? Weź się nie ośmieszaj, proszę…

2 polubienia

Od jakiegoś czasu bywam klientem tego sklepu i jestem zadowolony z każdych zakupów które tam dotychczas robiłem, dlatego polecam ich produkty. Jeżeli uważasz, że jest to marketing, to szanuję Twoją prywatną opinię. Wcześniej zanim polecałem za skromną prowizją czasem zdarzało mi się polecać na forach produkty z rożnych sklepów, oraz pomagać konfigurować zestawy komputerowe. Robiłem to z dobrego serca bez jakiejkolwiek prowizji, ponieważ chciałem ludziom pomóc.

Pozdrawiam

Niektórych to podnieca, nie muszą używać ręki aby dojść.

Oczywiście, że tak. Ja też wiele zakupów zrobiłem w x-kom’ie, czasami na forum podeślę linka do produktów, które można znaleźć w ich sklepie, ale nigdy polecenie nie miało postaci ref-linków.

A teraz już nie robisz, bo wolisz zarobić?

Przecież on założył tutaj konto, żeby wziąć udział w konkursie x-kom, a później wszystkie linki wklejał z tokenem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie, żeby to było niezgodne z regulaminem. O ile są to pomocne linki to nie mam nic przeciwko, ale nie chce mi się ich przeglądać i oceniać na ile pomagał, a na ile sprzedawał produkty jednej firmy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Stąd ja nadal uważam, że wklejanie ref-linków jest moralnie naganne, stąd jako moderator mocno z tym walczyłem na forum.

Jak widzę, że ktoś na Forum prosi o pomoc i robi zakupy w innym dobrym sklepie z którego nie dostanę jakiejkolwiek prowizji, to oczywiście też chętnie pomogę.

Zarejestrowałem się na Forum w czasie konkursu, aczkolwiek portal Dobre Programy był mi znany już wiele lat przed rejestracją na Forum.

Odpowiedzi jest sporo ale wymagań dalej nie ma.