Laptop do 2000 zł

Witam!

Chciałbym zakupić laptopa. Będzie on brany na raty (mama płaci :slight_smile: ) myśle że wchodzi kwota 2000 chociaz moze i więcej bo jak coś się dołoże :slight_smile: Laltop ma byc wykorzystany do internetu, muzyki, chcialłbym tez na nim pograć, więc grafika musi mieć własną pamięć. Co polecacie? Patrzyłem troche i widziałem firme Compal której laptopy spełniały moje wymagania ale czy można zaufać tej firmie? Jakoś jestem bardziej przekonany do np. Acer, Asus, Toshiba, Dell, HP, Fujitsy-Siemens. Proszę o pomoc :slight_smile: z góry thx

Jeśli wolisz zapłacić za laptopa z tańszymi podzespołami, wyprodukowanego przez compala ale dla bardziej znanej marki to be my guest.

Poza tym temat wielokrotnie poruszany :szukaj:

w domaru bydgoszcz jest laptop fujitsu siemen procesorem intel core 2 duo 2gb ram dysk 160gb karta geforce 8600gs m z 256 mb pamięci za 2099zł lub też z takimi samymi parametrami msi za 2199zł

Compal specjalizuje się głównie w produkcji komponentów do składania notebooków, którzy sprzedają go potem pod swoją marką. I tak niektóre modele Toshiby, HP, Lenovo, Zepto czy polska firma California Access itd. to modele firmy Compal.

więc praktycznie czego nie kupisz będzie Compal

http://www.allegro.pl/item406836378_lap … _raty.html

Znalazłem taki. Tylko nie wiem jak z baterią ile będzie trzymać?

1-3h

No poniżej 2godz to nie powinna schodzić