Laptop do 2500zł, 17" do domowych potrzeb

Witam.

Szukam PILNIE laptopa, NOWEGO, oferty TYLKO z Allegro:

  1. Laptop będzie pracował po 10-15 godzin, codziennie, nie musi być mobilny.

  2. Nie znam się ale NIE uwierzę, że nowy laptop za 1500zł będzie szybki w sensie nie mulił itp. Mój laptop MUSI mieć matrycę minimum 17", procesor Intela (ponoć AMD w lapach to pomyłka), dobrą grafę (wprawdzie nie będę grał ale mam swoje zdanie o potrzebnej mocy grafy w lapie), pracować po 10-15 godzin na XP z SP3 (więc musi być dostęp do sterów pod Xp), w tym czasie jednocześnie internet, Skype, Office, GG, kamerka, radio internetowe, mp3, you tube, Allegro, i takie duperele. Najlepiej bez systemu, ewentualnie XP (żadnych Vist czy 7!). Teraz najważniejsze czy cena max 2400zł.

  3. Uprzedzając pytania: Na Allegro, bo mała miejscowość, w 99% przypadków niskie ceny, wygodnie, szybko, jestem zarejestrowany itp. TYLKO Xp, ważne dla mnie programy pracują tylko pod Xp i proszę tu bez sprzeczek, że w 7 jest tryb xp. Mogę podać kilka, ważnych dla mnie programów, których NIKT nie uruchomi, żeby w pełni działały na np. 7. Zresztą to nie miejsce na takie rzeczy. BARDZO jasno określiłem swoje wymagania wobec lapa i proszę o konkrety :slight_smile:

  4. Wybór na 99% między Asus a Acer, bo reszta albo serwis koszmarny(Dell, Samsung) albo do procka i5 dokładają zintegrowaną grafę, albo grzeją się jak piece (hp).Ufff…pomożecie? ![-o<

Z tego co napisałeś to wiesz czego chcesz,to w czym jest problem żebyś sam poszukał na allegro.Allegro ma opcje filtrowania wystarczy wpisać swoje kryteria. Czyżby lenistwo.

Dziwne wymogi masz.

Czy nie lepiej kupić komputer stacjonarny? Wtedy nikt ci nie narzuca konkretnych podzespołów ani systemu, w razie potrzeby możesz go bez problemu rozbudować, jest wygodniejszy, a jednocześnie tańszy. Nie masz miejsca, zależy ci na małych rachunkach za światło, czy co?

W sklepach internetowych często można kupić taniej, nie jest to mniej wygodne niż na Allegro, rejestracja nie stanowi żadnego problemu i tak samo zazwyczaj dostępna jest wysyłka kurierska i przez Pocztę Polską.

Możesz podać, zobaczymy.

Tego się właśnie obawiałem, ale ok - wyjaśnię. Zależy mi na opinii właścicieli, ludzi na co dzień pracujących przy lapach, mających spore doświadczenie. Co mi z filtrów i czytania opisów technicznych. U mnie lenistwo? nie, u Ciebie chyba chęć nabijania licznika postów, takim nic nie wnoszącym tekstem.

Dodane 05.06.2010 (So) 20:17

ps. Laptop, biuro i takie wymagania szefostwa, KeyboardEx - odpal na 7-e żeby w 100% wykorzystać jego funkcje, powodzenia, w MS po 2 tygodniach dostałem info, że bardzo im przykro ale ten program w żaden sposób nie będzie w pełni funkcjonował poza Xp.

Może coś takiego: http://www.allegro.pl/item1064386127_la … gt320.html ?

Ten Asus nie “przyjmuje” Xp. Na chwilę obecną http://www.allegro.pl/item1059688199_wyprzedaz_dell_vostro_1720_t6670_4gb_320gb_gf9600.html 3 lata gwarancji, szukając po forach czepiają się tylko braku HDMI (mi zbędne), szybki dysk…

To ja podam tobie lepszy przykład i UWIERZ ŻE LAPTOP ZA 1700 MULIĆ NIE MUSI…ja swój kupiłem za 1200 zł (acer 5315 -3lata temu) i XP chodzi na nim idealnie. Podzespoły jak na tą kasę nie najgorsze (procek : Intel Celeron 550m 2 GHz, grafika: GMA X3100, ram w standardzie 1GB-teraz mam 3GB) i uwierz mi że na takim sprzęcie podstawowe gierki odpalę, do pracy idealny, system NIE MULI I SIĘ NIE ZAWIESZA i co najważniejsze BEZ ŻADNEJ AWARII PRZEZ 3 LATA! !!

Absolutnie Cie rozumiem ale…pamiętaj, że każdy jest inny, ma inne oczekiwania. Ja sobie NIE wyobrażam pracy i przebywania przed lapkiem z matrycą 15" po 10 godzin, gdzie pewnie 90% użytkowników napisze, że takiego ma i jest super. To samo tyczy wydajności - wiem, ze kupując teraz nowego lapa nawet za 1500zł on “da radę”, uruchomi, będzie działał itp. ale “szybko” to już wedle każdego z nas kwestia gustu i oceny. Od lat pracuję przy kompie (opis zestawu w podpisie) i teraz na dniach przechodzimy na laptopy, mam z 24 " i mocy mojego PC przesiąść się na biurowy laptop 15" za 1500zł ? :o Mam do wydania max 2400-2500, jasne wymagania, kwestia tylko zaufania konkretnemu producentowi, stąd moje pytanie o konkretne opinie.

Tomi915 , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami zakładani wątków na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978