Laptop do 2500zł - co i jak >?

Siema !

Ostatnio zacząłem zbierać na laptopa. Przeznaczę na niego ok.2500zł ;D

Nie mam kompletnie pojęcia co i jak :smiley:

Chcę, żeby :

  • nie mulił

  • był wydajny (dużo ramu, dobra k.graf. 512mb by było super)

  • dało się dobrze oglądać filmy i pograć w gierki (typu CS, The Sims 3, FM 2010 ;] )

  • był inwestycją na co najmniej 3 lata

  • dało się go później rozbudować (wymienić podzespoły)

  • będę rozmawiał na komunikatorach

Myślałem nad jakąś Toshibą, ASUSem albo MSI ;]

PS Mam możliwość sprowadzenia sprzętu z USA, więc oferty z tamtego rynku też mogą być.

Rozwieje twoje wątpliwości dosyć szybko jest w sprzedaży kilkanaście (bądź kilkadziesiąt) modeli w których oprócz ramu, dysku twardego da się coś wymienić. Więc o modernizacji w przyszłości zapomnij (a zresztą modernizacja laptopów mija się z celem, jak coś to trzeba nowego kupować a nie bawić się w drogą modernizacje). A więc luknij na poniższe propozycje, może coś ci przypadnie do gustu:

http://allegro.pl/item609105945_nowosc_ … _5735.html

http://allegro.pl/item612609888_asus_f5 … _3470.html

Wiadomo że lepszy jest ten Acer. Obydwa spełniają twoje wymagania.

a kiedy jest dobry okres na kupowanie laptopa ?

bo nie mam teraz takiej kasy (z 5-6 stów mam)

Mogą podrożeć czy raczej potanieją :?

Sorka ale po co zakładasz temat jak nie masz na obecną chwilę pieniędzy na zakup laptopa? Właśnie teraz wszystko drożeje oprócz sprzętu elektronicznego. Następnym razem zastanów się przed założeniem tematu.

“Ostatnio zacząłem zbierać na laptopa.”

nie pasuje Ci coś to nie odpowiadaj. I radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem :killer:

No chyba czytać umiem. Ale po co teraz temat zakładasz jeżeli załóżmy najwcześniej za ok. 2 mies. kupisz laptopa. Różnie może być, albo ceny pojadą w dół albo w górę i wtedy na daną chwilę trzeba będzie się zastanawiać nad wyborem. Czyli ten obecny temat mija się z celem. Bo do tego czasu jak uzbierasz kasę wyjdzie kilkanaście modeli laptopów i wybór będzie napewno inny.

I takie komentarze zachowaj dla siebie.