Laptop do 2500zł


(Toyo05 Tojza) #1

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jest to moje pierwsze wejście także bardzo proszę o wyrozumiałość. Pomóżcie mi proszę w wyborze laptopa w cenie do 2500zł dla znajomej (wrobili mnie). Myślę o jakimś Toshiba lub Asus bo chyba tylko tu są szanse. Laptop ma być głównie do netu, prac biurowych no i filmy plus muzyka, gry raczej to nie ten przedział. Ważny jest też system, vista home premium (basic chyba za goły) czy xp? Ramy pewnie 1gb , kamerka, czytnik kart, w miarę procesor, gadżet w postaci torby(wymyślili) no itp. Zdaję się na Wasze propozycje. Nie wiem może to? http://www.emobilne.pl/product_info.php ... ts_id=1063


(Technik Elektro) #2

z nowymi lapami na chipsecie intel 965 (w wypadku procków intela core) dodawana jest vista, jedynie dell umożliwia wybór systemu, gdy kupujesz bezpośrednio od dell'a.

toshiba jaką podałeś jak najbardziej ok.


(Toyo05 Tojza) #3

Witam pierwszego moje rozmówcę, super.

Czyli według Ciebie ten wybór jest trafny? Będzie w miarę chodził na tych ramach ( jest tam możliwość rozbudowy?) Co z tą kartą graficzną, pociągnie filmy? Bo tak jak mówiłem jest to dla kobiety a ona raczej gier nie ma w głowie.


(Technik Elektro) #4

będzie chodził na ramach, tak jest możliwość, karta graficzna wystarczająca, pociągnie filmy.


(Toyo05 Tojza) #5

Właśnie dzwoniłem do eMobilne bo jak można zauważyć towar dostępny od 05 lutego ale uzyskałem informację, że wieczorem będzie można zamawiać. Czy ktoś zamawiał może z eMobilne, jak ta firma ? Myślę, że zakupię ten model bo szukam od wczoraj i mi w głowie kołuje, tyle tego jest (najwyżej mnie ukamieniują albo co :slight_smile: )


(Technik Elektro) #6

sklepu nie znam z lapa na pewno będziesz zadowolony.


(Toyo05 Tojza) #7

Dziękuję bardzo za pomoc. Będę go zamawiał bo naprawdę czym więcej się przebiera tym człowiek więcej głupieje (a wtedy można popełnić błąd). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Kurcze dopiero teraz zauważyłem - nie Laotop tylko Laptop przepraszam.