Laptop do 2600zł~2700zł oraz klawiatura do 100zł


(LonngerM) #1

Witam

Napisałem już o laptopie w temacie Chcesz kupić laptopa? Koniecznie zajrzyj tutaj, ale nikt nie odpowiedział, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo laptop zamierzam kupić na dniach.

Poszukuję laptopa, do wszystkiego. Planowane działania na nim to:

  • Programy (Word, programy statystyczne/matematyczne, do grafiki 3d,itd.)

  • Internet (Przeglądarka, komunikator, przesyłanie plików, itd.)

  • Gry ( Coś na poziomie Assasin`s Creed 2)

Zależy mi na wyciągnięciu jak najlepszego laptopa z tej kwoty. Dell to moje marzenie, ale jeżeli znajdzie się inna marka z lepszymi podzespołami to cóż… Kwota do 2600~2700zł

Osoba która będzie korzystać z laptopa wyjeżdża na studia i będzie podróżować dlatego laptop jest tutaj jedyną możliwością… PC odpada.

Dodatkowo poszukuję klawiatury multimedialnej do około 100zł… jeżeli miałoby coś być lepszego to dołożę 50zł. Przewodowa/bezprzewodowa - bez różnicy. Zależy mi, aby klawiatura miała dodatkowe funkcje (np pokrętło do regulacji głośności), aby miała swoją masę, oraz by klawisze były jak najbardziej płaskie (przyzwyczajenie z laptopa).

Pozdrawiam i czekam na propozycje:)


#2

chcesz-kupic-laptopa-koniecznie-zajrzyj-tutaj-t344645.html


(LonngerM) #3

@hevet Napisałem na początku, że napisałem tam posta… zostałem całkowicie olany. Napisałem 4 dni temu, a zakup muszę dokonać do końca tego tygodnia, dlatego też postanowiłem “zaśmiecić” forum nowym tematem.

Tak naprawdę na zbiorcze tematy nikt nie zagląda i ludzie znikomo dostają jakąkolwiek odpowiedź.


(witkacz) #4

Witam.

Może coś takiego: http://www.komputronik.pl/index.php/pro … G50MN.html


(LonngerM) #5

Laptop bardzo dobry, ale niestety dwie rzeczy nie pasują… wchodzi już w za dużą cenę oraz… przyszłej posiadaczce laptopa nie pasuje klawiatura. Chciałaby coś w typie tej klawiatury http://www.notebooks.com/wp-content/uploads/HP-dv6000od.jpg, a nie (jak to określiła) litera “T” (chodzi o wygląd klawiszy, zależy jej aby była klawiatura numeryczna)