Laptop do 2600zł i router do 300 kablówka

(klemensior15) #1

Prosiłbym o podanie propozycji laptopa do max 2600zł i ni więcej, który posiadałby takie oto cechy:

-najlepiej cały czarny

-procek Intel myślę ,że ok 2GHz starczy

-w gry raczej grał nie będę ,jednakże jeśli znajdzie się karta jakąś taka w miarę to nie będę narzekał

• z 2gb ramu przynajmniej

-wytrzymały, nie trzeszczący

-bateria mało ważna będzie podłączony pod prąd

• przynajmniej 15"\

-cena ze sklepu w Poznaniu nie allegro

Jak będzie z tym upgradem do 7 czy jak kupię po jakimś dniu lapka z recovery to i tak będę mógł go zupgredować dostanę wtedy tylko CD-keya tak?

I router ,aby rodzielić kablówkę na 2 kompy mojego lapka i stacjonarkę, stacjonarka po kablu, lap po Wi-Fi ,żeby dało się także ustawić ,abym ja miał 3 mb a drugi komp 1(mam 4mb neta). Router do 300 zł max. Taniej-lepiej :stuck_out_tongue: jednakże aby nie gubił zasięgu.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(Micoud81) #3

laptop proponuję taki Lenovo IdeaPad Y530 59-020388

Po 26. czerwca rusza program Windows 7 Upgrade Option. Tak więc jeśli kupisz Vistę (tudzież komputer z Vistą) po 26. czerwca, będziesz mógł bezpłatnie przejść na Windows 7 - źródło.

A co do routera - w jakim standardzie masz dostarczany internet? Adsl, dsl, kablówka, radiówka?

(klemensior15) #4

A mógłby być np taki Dell Studio 1555 ?

A net z kablówki (w temacie jest :P), jeśli coś jeszcze mam powiedzieć proszę pytać :).

Dziękuję i pozdrawiam.

(Micoud81) #5

Ten dell jest dobry, ale posiada system vista home basic, a tylko trzy wersje Visty kwalifikują się do upgrade’u do 7, są to: Home Premium, Business i Ultimate. Więc w przypadku della, upgrade odpada.

Router bierz taki D-Link DIR-300.

(klemensior15) #6

A jakiś z komputronika albo proline mógłbyś znaleźć? Szkoda że ten dell jest z vistą basic, a taki router starczy nie lepszy będzie linksys jakiś?

(Micoud81) #7

ten d-link jest bardzo dobry.

(klemensior15) #8

Szkoda mi ,że ten Dell ma tylko Viste Basic takto bym się nie zastanawiał nawet, router wezme taki jak polecasz. Czekam jednak na propozycje innych.

(God__Father) #9

Też jestem za Lenovo

(klemensior15) #10

Jednakże ja chciałbym kupić go w sklepie, a w Poznaniu nie widze ,żeby gdzieś był w odpowiadającej mi cenie.