Laptop do 2600zł i router do 300 kablówka

Prosiłbym o podanie propozycji laptopa do max 2600zł i ni więcej, który posiadałby takie oto cechy:

-najlepiej cały czarny

-procek Intel myślę ,że ok 2GHz starczy

-w gry raczej grał nie będę ,jednakże jeśli znajdzie się karta jakąś taka w miarę to nie będę narzekał

  • z 2gb ramu przynajmniej

-wytrzymały, nie trzeszczący

-bateria mało ważna będzie podłączony pod prąd

  • przynajmniej 15"\

-cena ze sklepu w Poznaniu nie allegro

Jak będzie z tym upgradem do 7 czy jak kupię po jakimś dniu lapka z recovery to i tak będę mógł go zupgredować dostanę wtedy tylko CD-keya tak?

I router ,aby rodzielić kablówkę na 2 kompy mojego lapka i stacjonarkę, stacjonarka po kablu, lap po Wi-Fi ,żeby dało się także ustawić ,abym ja miał 3 mb a drugi komp 1(mam 4mb neta). Router do 300 zł max. Taniej-lepiej :stuck_out_tongue: jednakże aby nie gubił zasięgu.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

laptop proponuję taki Lenovo IdeaPad Y530 59-020388

Po 26. czerwca rusza program Windows 7 Upgrade Option. Tak więc jeśli kupisz Vistę (tudzież komputer z Vistą) po 26. czerwca, będziesz mógł bezpłatnie przejść na Windows 7 - źródło.

A co do routera - w jakim standardzie masz dostarczany internet? Adsl, dsl, kablówka, radiówka?

A mógłby być np taki Dell Studio 1555 ?

A net z kablówki (w temacie jest :P), jeśli coś jeszcze mam powiedzieć proszę pytać :).

Dziękuję i pozdrawiam.

Ten dell jest dobry, ale posiada system vista home basic, a tylko trzy wersje Visty kwalifikują się do upgrade’u do 7, są to: Home Premium, Business i Ultimate. Więc w przypadku della, upgrade odpada.

Router bierz taki D-Link DIR-300.

A jakiś z komputronika albo proline mógłbyś znaleźć? Szkoda że ten dell jest z vistą basic, a taki router starczy nie lepszy będzie linksys jakiś?

ten d-link jest bardzo dobry.

Szkoda mi ,że ten Dell ma tylko Viste Basic takto bym się nie zastanawiał nawet, router wezme taki jak polecasz. Czekam jednak na propozycje innych.

Też jestem za Lenovo

Jednakże ja chciałbym kupić go w sklepie, a w Poznaniu nie widze ,żeby gdzieś był w odpowiadającej mi cenie.