Laptop do 2700zł

No więc potrzebuje laptopa to takiej właśnie kwoty (może być tańszy) :] Laptop na studia i będzie on w rekach kobiecych :] Ja się na laptopach nie znam więc was proszę o rade

Laptop będzie wykorzystywany tylko do typowych studenckich prac ( internet itp ) ? Czy moze też do grania ?

Większość czasu studia… :] No ale zagrać od czasu do czasu też można … :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Studia:

przyda się office (PowerPoint, Word, Excel) [open office czy inny odpowiednik]

przyda się gadu gadu (kadu, tlen, konnekt czy inny odpowiednik)

Co do samego laptopa: nada się każdy. Szczerze mówiąc do takich zastosowań w granicach 1000zł znajdziesz dobrego (szybko działającego) laptopa. Nie kupuj w MediaMarkt (dla idiotów).

Jak kupisz używanego za 100zł to też da radę. Tyle że system uruchamiać się będzie ponad minutę, a programy zwalniać.

Kupisz w granicy 500zł - to samo, tyle że szybciej wszystko działa.

Idealny kompromis między funkcjonalnością, a ceną spokojnie znadziesz w granicy jednego tysiąca. Moim zdaniem szkoda wydawać dodatkowe 1700 (skoro do gier i tak nie będzie służył).

Pozdrawiam

PS. jeśli chcesz konkretne modele i gdzie kupic to mogę się rozejrzeć, pisz na PM. Polecam sklep znak.pl .

Polecam to

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/90726

Także polecam tego laptopa gdyż ten sam model posiadam :mrgreen: Spokojnie da się pograć i nie ma żadnych zawieszek itp. Moim zdaniem cenowo najlepszy laptop.

Nowy ??

Używany ??

Interesuje cię dobra marka ??

No w grę wchodzą tylko nowe laptopy…

Marka… Hmmm nie zalezy mi na renomie tylko żeby dobry był :] :stuck_out_tongue: