Laptop do 3000zł Pilne!

Witam. W tygodniu muszę kupić NOWEGO laptopa. Kwota do 3000zł. Najlepiej bez systemu Windows. Oferty TYLKO z Allegro. Przeznaczenie :

- “działanie” po 12-15 godzin (90% z tego na zasilaczu) 5-7 godzin aktywnej pracy

- non stop Skype, gg, internet, aukcje, czat, program pocztowy, nod32, kamerka internetowa, mikrofon.

  • sporadycznie słuchanie muzyki, fotki, czasem film.

- matryca minimum 16 cali

  • wielkość HDD bez znaczenia, nawet 60 GB byle szybki 7200 rpm.

- wi-fi i sieciówka konieczne

  • dodatki jak bluetooth, wbudowana kamerka, mikrofon, dobre głośniczki - tak ale nie obowiązkowe.

Starałem się szczegółowo, żeby potem nie było po 10 postów z pytaniami typu “a chcesz z kamerką, systemem itp. itd”. Ogólnie chodzi mi o to, żeby był wydajny w tej cenie, żeby nie okazało się, że wcisną mi 4 GB pamięci, a grafa zintegrowana, która pokera online na Wp nie odpali i muli przy otwieraniu stronek w necie. Właśnie karta graficzna jest dla mnie podstawowym problemem, bo nie znam się na grafach w laptopach i ich wydajności. Obawiam się też czy tyle godzin działania każdego dnia, choćby tylko z wyświetlonym pulpitem nie sprawi, że zasilacz lub bateria szybko padnie non stop pod prądem. Acera też się boję, bo ponoć serwis w Czechach mają. Pozdrawiam

ps. może to? http://www.allegro.pl/item748631518_laptop_asus_k70io_t6600_4gb_320gb_gt120m_1gb_led.html

Posiadam tego asusa i powiem ze wart swej ceny. Poszukaj wersji z dyskiem 500 giga, różnica w cenie kolo 50 zł.