Laptop do 3500 zł Wyłącznie do gier

Witam chce kupić laptop do Gier max do 3500zł … za bardzo nie znam sie na tym i nie wiem jakie są ceny tych sprzętów prosze mi doradzić i wstawić gotowe linki z ceną !

z Góry dziękuje!

O jakie gry Ci chodzi?

Do gier to są konsole, ewentualnie desktopy.

Coś z nowszych myślę, że kupie już coś za 3,5 tyś

http://www.allegro.pl/item733687372_com … b7200.html

http://www.allegro.pl/item740721296_com … t_wro.html

Takie laptopy nadają się już do gry na natywnej rozdzielczości i to z przyzwoitymi detalami.

Z nowszych są Sims 3, które nie mają dużych wymagań i jest też GTA IV, który wymagania ma już “nieco” większe, więc sprecyzuj, o jakie gry Ci chodzi.

GTA 4, NFS Shift i wszystkie inne, które zostaną wydane.

No to raczej do 3,5 tys. ciężko będzie Ci znaleźć laptopa który w miarę płynnie pociągnie te gry.

No faktycznie w GTA4 na full za 3,5k raczej sobie nie pograsz…

Ale jeżeli chcesz maksymalnie wydajnego w grach laptopa do 3,5k, to nic lepszego niż Compal KHLB2 z T9x00 i HD4650 raczej nie znajdziesz.

Jest jeszcze MSI EX625 z HD4670, ale do 3,5k dostaniesz najwyżej z procesorem T6400 (2,0GHz i 2MB cache, w porównaniu z 2,5GHz i 6MB cache w T9300) i pamięciami DDR2. Za wersję z sensownym procesorem (P8600 - 2,4GHz i 3MB cache) musiałbyś zapłacić ponad 3700zł. A akurat w takim GTA4 procesor jest ważny…

Ostatnio jak widziałem takiego laptopa jak potrzebujesz kosztował 5 tys na nasze w stanach a w Polsce 12,5 tys chociaż widziałem oszołoma który chciał go sprzedać za 17,9 tys.

Tu masz linka : http://configure.us.dell.com/Dellstore/ … NR&vw=icon

Bo za 3,5 tys to co najwyżej możesz kupić sobie waciki :smiley: albo jakiś stacjonarny.

A tu specyfikacja :

SYSTEM COLOR Nebula Red - Special Edition – Anodized Aluminum edit

PROCESSOR Intel® Core™2 Duo P8600 2.4GHz (3MB Cache, 1066MHz FSB) edit

OPERATING SYSTEM Windows Vista Home Premium (64 bit) + Windows 7 Home Premium Upgrade Coupon edit

VIDEO CARD Single NVIDIA® GeForce® GTX 260M, 1GB edit

LCD PANEL 17-inch WideXGA+ 1440x900 (900p) edit

MEMORY 6GB DDR3 at 1066MHz edit

HARD DRIVE 1TB - 2x 500GB 7,200RPM - RAID 0 edit

INTERNAL OPTICAL DRIVE Slot-Load Dual Layer DVD Burner (DVD±RW, CD-RW) edit

WARRANTY AND SERVICE 1Yr Ltd Hardware Warranty, InHome Service after Remote Diagnosis edit

Personalize

ALIENFX COLOR Mars Red edit

AVATAR Alienhead 3D edit

My Accessories

ALSO INCLUDED WITH YOUR SYSTEM

BLUETOOTH Internal Wireless Bluetooth® 2.1 with EDR

WIRELESS CARDS Internal 300Mbps Dual-Band a/g/n Wireless with MIMO Technology

Adobe Software Adobe® Acrobat® Reader 9.0

MOUSE POINTERS Mouse Pointers, Standard

WINDOWS STYLE Windows Style, Default

AUTOMATIC UPDATES Automatic Updates ON

POWER PLAN Power Plan, High Performance

TIME ZONE (GMT - 6.00) Central Time (US & Canada)

RSS FEEDS Alienware RSS Feed

Standard Nameplate Trigger Standard Nameplate (Alienware M17x)

I laptop będzie stał w domu? Bierz lepiej stacjonarny za tyle masz zestaw na Core i5, w laptopach nie da się zmienić grafiki na kilka razy mocniejsza. Takie kupowanie laptopa by mieć laptopa sensu nie ma, a jeszcze przy takim zastosowaniu to chyba nie masz co zrobić z 3,5 tyś złotych.