Laptop do 3500zł


(Adam Centkowski) #1

Witam, jakie laptopy moglibyście mi zaproponować do 3500zł. Komputer bedzie służył do gier, multimediów i przegladania internetu. Mam na oku Compala jhl90 ale słyszałem ze sa z nim jakies tam problemy, ze sie bardzo grzeje etc. Pozdrawiam :slight_smile: :slight_smile:


(Mateuszlak) #2

Nie JHL90, weź lepiej Asusa N50vn, posiadam i n\serio nadaje się nawet do najnowszych gier NFS Undercover itd.

Laptop świetnie wykonany, godny polecenia.


(Sabincjusz) #3

Acer extensa 5220 polecam

:smiley:


(Adam Centkowski) #4

Te Asusy mają słabe procesory w Compalu za tą sama cene moge dostac Intel Core 2 Duo T9400 2.53 GHz, pozatym Compal ma dobra baterie i większa rozdzielczoś ekranu.

edit

Wie ktoś gdzie moge dostać baterie do Compala JHL90 (taką wystajacą) 9-ogniwowa 7200mAh


(Sabincjusz) #5

znajdzies ja w sklepie komputerowym


(Adalbert) #6

Ja mam JHL90 (podpis) i imo super nadaje się do gierek. Co prawda graficzna się faktycznie grzeje (w największym stresie koło 90*C), ale procesor i dysk są w miarę chłodne, a innych problemów w sumie nie zaobserwowałem (no pomijając wytarcie touchpada na środku, ale w grach to nie przeszkadza, jak chce się mieć sprzęt na wystawkę, to wystarczy wydać 2k na jakiegoś Asus'a, ale wtedy sobie nie pogramy).

http://notebooki.pl/notebook/pokaz/68260/ - w miarę porządny Samsung, w tej cenie znalazłby się też HP dv5 z GF9600 (więcej do gier w tej cenie raczej nie znajdziesz).

http://forum.pclab.pl/t349349.html - może się przydać