Laptop do 4k

No świetnie ale legiona 5 z rtx nie kupię za 4 tylko za 4600 przynajmniej. Oczywiście cały czas mam na myśli laptop z Windows, wifi6, najchętniej 16 gb ramu.

Jest jeszcze za 4K teraz opcja z acer nitro z 1660ti ale ten wygląd zniewala ;D

Taka moja rada. Jak już kupujesz Windowsa to rozważ czy nie lepiej kupić go oddzielnie. Windowsa preinstallowanego na laptopie nie możesz przenieść z tego co mi się wydaje. Chociaż różni różnie mówili :rofl: Ale wydaje mi się że tych instalowanych przez producenta przenieść się nie da. Kiedy kupisz oddzielnie w sklepie możesz sobie przenosić. O wersji OEM słyszałem różne zdania, co do tego czy można przenosić nawet taką kupioną w sklepie. Wydaje mi się że powinno się dać. Ale największą swobodę w przenoszeniu na pewno daje BOX. Sam zmieniałem płytę główną w PC i klucz przeszedł bez problemu, zupełnie jak podczas pierwszej instalacji za jego pomocą :slight_smile: Na morele chyba jest odrobinę tańszy niż na x-komie. Cenowo może wyjść bardzo podobnie, a możliwe że nawet troszkę taniej. Widziałem że niektóre laptopy są tańsze o nawet 600zł w wersji bez systemu.

No chyba że system jest instalowany przez sprzedawce. Wtedy zakładając, że sprzedawane oddzielnie licencje OEM można przenieść, to też może być opłacalne.

Dobra rada. :slight_smile: Moze wyjsc drożej, preinstalowany W10 chyba wychodzi taniej, ale jedna licencja BOX to inwestycja na kilka laptopów.

No właśnie też nie wiem, ja bym jednak brał box/oem , a nie jako opcję “dopłata za W10” w konfiuguratorze. :slight_smile:


Fajna cena. Może będzie akurat? Wersja 8gb więc będziesz musiał dołożyć do 16. No i bez systemu.

No właśnie bez systemu i bez ramu. Chce już kupić z 16 gb ramu + z windowsem. Zastanawiam się nas legalnością tych z Allegro ale wątpliwa jest legalność raczej…

Nie są. I nie wątp. :wink:

Ok Ok ni wątpię już :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.