Laptop do gier 2700zł

Zamierzam kupić lapka. Mam na ten cel 2700zł. Wielkość mi jest obojętna. Lapek ma służyć do gier i do zwykłych zadań domowych. Jakieś propozycje?

Polecam laptopa hp pawilion dv6840ew sam go amm i jestem z niego bardzo zadowolony. jego cena to okolo 2700zl jednak mozesz go znalesc w promocji z urzadzeniem wielofunkcyjnym tez firmy hp. Laptom ma 2 gb ramu dysk sata 250 gb prcesor amd turion x2 2.2ghz karte graficzna geforce 8600 ico to chyba tyle jednak radze przeinstalowac z visty na xp wiecej gier chodzi i komp powinie byc lepszy vista do tego lapa nie pasuje.

Asus M51TA-AS003C-1 lub Asus X57VN-AP071

Jeśli zamierzasz grać w wymagające gry to lepiej będzie kupić komputer stacjonarny.

Szczerze polecam do gier Asus N50VN-FP031C-1, ktorego sam posiadam i ciagle eksploatuje. Vista na nim ciagnie najnowsze gierki, gram GTA4, nowe Call of Duty, Far Cry 2 itd. W sklepach jego cena przekracza 3000zl ale na allegro widzialem w cenie okolo 2700zl.

Ewentualnie Asus M50VC-AP065C jest slabszy od tego powyzej ale tez gierki smigaja.

Interesowałbym się laptopami Compal’a typu http://www.allegro.pl/item501417956_com … bonus.html

z tym gta 4 to żeś przegiął, chyba że swoim graniem nazywasz pokaz slajdów ;-), za duże wymagania jak na lapka za 3 klocki, te za 4do5 ledwo ciągną tą grę do 25fps na low’ach

Założe sie kolego ze nie miales mozliwosci sprawdzic jak sobie ten lapek poczyna z gta4, a ja gram wiec wiem.

Przy odpowiednim skonfigurowaniu na detalach medium gra jest bardzo plynna. Na high faktycznie przycina.

No niestety zeby pograc w gta4 na notebooku z pelna plynnoscia to trzeba na taki sprzet jeszcze poczekac.

P.Sv To wszystko na viscie, pytanie jak bardzo przyspieszy na xp… moze warto sprawdzic :D.

pozdro