Laptop do gier za maks. 2400 zł

Witam!

Krótka piłka: szukam lapka za maks 2400 zł. Interesuje mnie tylko jedno - ma mieć jak największą wydajność w grach (za tą cenę oczywiście).

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Laptop do gier ,takie coś nie istnieje jak narazie,nawet te maszyny za 7000 zł są lata za murzynami za stacjonarkami,chcesz grać to kup stacjonarkę albo konsole a do tego dokup sobie Asus Eee PC do pracy itp.

No wiesz na laptopach pograsz w gry, szczególnie jeżeli masz przyzwoitą konfigurację. Ale to nie jest ich zastosowanie. Do gier to konsole, PC…

I chyba powinniśmy skończyć na tym ze za 2400zł nie kupisz żadnego laptopa na którym pograsz spokojnie w nowe/najnowsze tytuły.

@up, się znacie…

@pechowiec:

Acer 5740G

Acer 5551G

Wiadomo, że nie pogra we wszystko na maksymalnych detalach w maksymalnej rozdzielczości i maksymalnym wygładzaniu, najlepiej jeszcze z zewnętrznym monitorem FullHD.

Ale to nie znaczy, że nie można pograć na laptopie. Na tych, które podał vetro można już spokojnie uruchomić każdą nową grę i to na nie najniższych detalach. Jak się dobrze poszuka albo dołoży ze 100-200 zł, to można w tej cenie już znaleźć też podobne konfiguracje z Core i5.

Można najwyżej podkreślić, że w tej cenie można kupić komputer, który będzie sobie radził z grami wyśmienicie, ale widzę, że pechowiec już takowy ma.

Mobilne i3 oraz i5 różnią się jedynie taktowaniem, nie ma chyba sensu dopłacać, w grach i tak różnicy widać nie będzie, no chyba że dodatkowo pracujesz na laptopie i będziesz mocno wykorzystywał procesor.

Ja wiem, że za te pieniądze nie kupi się super maszyny do gier. Ja nie powiedziałem, że chcę lapka do Crysisa 2 czy GTA 4 na full tylko ja chcę lapka z najlepszą kartą graficzną do gier za tą cenę. Poza tym mam już kompa do gier a do konsoli się przymierzam (PS3).

Dziękuje za odpowiedź. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

To najlepsze propozycje w tej cenie przy takim zastosowaniu lapka. Można ewentualnie poszukać w jakiejś promocji jeszcze Samsunga R580 JS05PL

:arrow: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/908395

DO 2500zł to z laptopów niestety przeciętniaki i wszystkie w tek kategorii cenowej mają karty mało wydajne.

To że w laptopach promują się super procesorami to jest błędne pole myślenia bo niestety procesor nawet jeśli byłby to i7 to i tak jest to ciągle jednostka mobilna która ma ograniczone pole manewru ze względu na pobór prądu i parę innych czynników.

Ja za tą cenę nie polecę żadnego laptopa do gier gdyż ktoś może czuć się od tych rad bardzo zawiedziony.

Moja rada taka odpuść sobie do gier. Kupuj jak najbardziej do filmów oraz pracy nie graficznej.

Mobility HD 5650 jest trochę wydajniejszy od desktopowego 8600GT. To wystarczy, aby swobodnie pograć. Niektóre gry nawet polecą na najbardziej wymagających ustawieniach, dla przykładu COD MW2 chodzi całkiem nieźle na takiej konfiguracji. Dopiero Crysis, GTA IV, Metro 2033 mogą chodzić wyraźnie słabiej, ale nadal grywalnie na niższych ustawieniach.

Podejrzewam, że laptop będzie wykorzystywany do gier głównie poza miejscem zamieszkania i będzie tylko dodatkiem do komputera stacjonarnego, więc nie trzeba, aby wszystko było super wydajne.

Core i5 ma dodatkowo technologię Intel Turbo Boost. Nie wiem na ile ona jest efektywna w przypadku dwurdzeniowego procesora mobilnego. Ponieważ w laptopach z reguły nie podkręca się procesorów, to wziąłbym ten z jak największym taktowaniem. W grach również to będzie widoczne, choć w tym przypadku rzeczywiście różnica nie będzie bardzo duża.