Laptop do gier

witam, szukam laptopa do gier /najnowsze tytuły/

moje wymagania to rozdzielczość najlepiej 1920x1080,procek i5 lub i7,4gb ram i dobra karta graficzna.laptop nie musi być firmowy ,bardziej zalezy mi na wydajności niż na marce,do dyspozycji mam ok 4000zł

prosze o jakieś rady,sugestie

Za tą cene zapomnij przy tej rozdzielczości.

Kup sobie lepiej PCta za te pieniadze :?

Szczerze? Do gier opłaca się tylko PC. Ostatnio w jednej gazecie komputerowej (bez nazw by nie robić reklamy) były pewne Ciekawe porównania.

Był podany laptop za 7tysięcy a obok 3 zestawy PC. 1) Takiej samej wydajności; 2) Dwukrotnej wydajności 3)Zestaw za taką samą cenę.

Pierwszy komputer o wydajności laptopa za 7 tysięcy był do złożenia za 1900zł (sama skrzynka, bez monitora, systemu, klawiatury, myszy, głośników).

Dwukrotnie większą wydajność miał już komputer za 2100 (zmieniona została karta grafiki.

Za 7000 tysięcy PC to już był kosmos…

To porównanie ukazuje że laptop nie nadaję się jeśli naszym priorytetem są gry (co innego jeśli dodatkiem)

A jak już koniecznie chcesz grać gdzieś w terenie to kup sobie PSP.

Jeśli grasz w domu to strata pieniędzy.

Nie znajdziesz laptopa który zaspokoi twoje wymagania w tej kwocie, zresztą ciężko znaleźć jakiegokolwiek wydajnego laptopa do gier. Urządzenia te nie zostały zaprojektowane dla tego typu rozrywki lecz dla mobilności, czyli do pracy nie rozrywki.

Do rozrywki to konsole a do multizastosowań stacjonarny PC.

tyle ,że ja mam stacjonarke ale chce go sprzedać ,żeby kupić lapka ,strasznie wlaśnie zależy mi na mobilności

właśnie tak liczyłem ,że sprzedam stacjonarke za jakieś 4000zl i kupie sobie lapka

Hmm… według mnie chybiony interes… jeśli potrzebujesz mobilności zainteresuj się netbookiem. Albo zastanów się nad czymś takim: http://www.youtube.com/watch?v=UiQ0AnlfBu4… ale to chyba dopiero w przyszłości

dobra ,dzieki .już znalazłem to czego szukalem.bedzie idealny do gier http://cgi.ebay.co.uk/ASUS-G73JH-RBBX09 … 3363b7f38d

Tak się zastanawiam skąd te opinie o tym że na lapku się grać nie da. Ja mam Samsunga r590 i gram w każdą grę jaką chce i nic mi nie się nie zacina, choć fakt że wolę rts-y a nie sczelanki :wink:

A co do tego asusa - nie wiesz o ile podskoczy cena z ceną sprowadzenia do pl?

Na Allegro w granicach 5 tys.

W usa około 3500 + Przesyłka kurierska zamknie się w niecałych 4 tysiącach.

Za rok czy półtora odpalisz sobie na nim pasjansa albo sapera i będziesz żałować bo to co za niego dasz już nie będzie do odzyskania.

Ani do rozbudowania.

Laptop to sprzęt na 2 lata i do kosza.

2 tys na rok co daje 166zł na miesiąc.

Interes nie wart inwestowania.

myślicie ,że o tym nie myślałem po prostu sytuacja mnie do tego zmusza ,mieszkam za granicą 3lata ,to nie jest mój dom/polska/ żebym mógł zostawić kompa w domu .ostatnio wiele sie zmieniło w moim życiu także=laptop .żal mi stacjonarki .phenom 970 ,pny gtx480,4gb crucial ballistix tracer,tagan 900w,monitor 25,5 cala 1920x1200,gdzie z takimi klamotami sie poruszać ,cóż takie życie

Dodane 17.01.2011 (Pn) 18:50

jeżeli mówie ,że to sytuacja krytyczna to tak jest, wiem ile wydałem na moja stacjonarke i ją nadal kocham ,ale proszę mi uwierzyć i doradzić ,a nie p… głupoty

Dodane 17.01.2011 (Pn) 18:59

poprosiłem o porade a nie o krytyke

Spoko.

Na tym laptopie pograsz i zrobisz wiele innych rzeczy.

Ale pamiętaj że nie bezie to inwestycja na długą przyszłość.

Pozdrawiam.