Laptop do.... zł

(Michal Lessner) #1

Siemka. Od razu na wstępie powiem, wiem było wiele tematów, tyle, że technika idzie do przodu. Chciałbym kupić laptopa do 3000zł, no może do 2500zł... Sie zobaczy. Laptop nie ma być do gier, tylko do codziennej pracy... Ogólnie ma być do wszystkiego. Trochę gier, programowania, grafiki. Chciałbym kupić laptopa, który jest w jakimś sklepie, nie chce kupować przez internet... Może coś widzieliście ciekawego?

(1kalor) #2

w sklepie masz nawet do 500 zł drożej. polecam coś z toshiby i HP

(M Sienio1) #3

Człowieku, zdecyduj się. Od razu Ci mówię, że z grami to może być ciężko na laptopie (producenta typu Toshiba, HP czy ASUS) do 3000 zł.

W jakim sklepie?? Chyba nie w jakimś "Oszołomie". ;/ Tak się składa, że w sklepach internetowych często można znaleźć wiele ciekawych cenowo ofert, których próżno szukać w "zwykłym" sklepie. Również sporo sklepów ogłasza swoje oferty na allegro.

Co do samego laptopa...

Compal FL90 za 3099 zł. (o ile nie masz nic przeciwko kadłubkom :slight_smile: ) TUTAJ znajdziesz test tego modelu.

(Michal Lessner) #4

Dzisiaj pochodziłem po sklepach w moim mieście i znalazłem ciekawą ofertę. Otóż w pewnym sklepie jest laptop HP Compaq 6820s za 2,5 tys. Nie powiem, zainteresował mnie... I ta cena, dość niska... Także zastanawiam się nad tym laptopem... Może coś o nim powiecie, ktoś go ma?

(Michal Lessner) #5

I co, co sądzicie o tym laptopie? HP Compaq 6820s

(M Sienio1) #6

W nowsze gry to nie pograsz na tym modelu, HP Compaq 6820s. Niby laptop wyposażony jest, w dedykowaną (nie zintegrowaną) grafikę X1350 Radeona, ale wydajność tej karty i tak jest mizerna. Z trudem będziesz mógł zagrać w gry typu F.E.A.R. (gra w rozdz. 1024x768 raczej nie będzie płynna). Jeżeli zależy Ci na wydajności to bierz Compala FL90, wymienionego w poprzednich postach.