Laptop + duży TV LCD - czy to wypali?

Witajcie, mam takiego laptopa :http://allegro.pl/item649131603_hp_pavilion_dv5_1220ew_t6400_3gb_320gb_gf9600_vhp.html. Chcę kupić sobie telewizorek LCD min. 46 cali a max 52 :slight_smile: z wejściem HDMI. Ten laptop też ma takie wejście, chciałbym to połączyć kabelkiem a potem odpalić jakiś filmik w HD - taki co zajmuje ok. 8GB na laptopie - czy to fajnie będzie wyglądać na TV? Co o tym myślicie? Mi osobiście wydaje się, że komputerek ma fajne parametry ale z drugiej strony będzie to na pewno duży TV. Czekam na odpowiedzi. PZDR

Co z tego, że telewizor ma 46-52". Nie chodzi przecież o wielkość przekątnej ekranu a o współprace z FULLHD czyli 1920×1080 pikseli. Moim zdaniem fajnie będzie się oglądać. Wyobraź sobie ekran o przekątnej 20" i o przekątnej 46" obydwa FULLHD. Moim zdaniem szczegóły które są na 20" ekranie nie będą aż tak bardzo widoczne jak na 46" i mi lepiej by się oglądało na dużym ekranie. Poza tym zawsze można gdzieś się dobrze rozsiąść i czerpać też radochę z dźwięku przestrzennego. A oglądanie na małym ekranie kojarzy mi się np. z grą na jakiś handtel typu PSP i granie w tą samą grę na piecu, niby to samo a inaczej to wygląda w praktyce na korzyść pieca.

Fajnie to się będzie oglądać jeżeli ten film będzie w tej samej rozdzielczości co LCD obsługuje, bo jak nie to to z odległości 3m będziesz widział pixele wielkości jajka kurzego. Co z tego że film ma 8Gb, jak ma rozdzielczość 1280x720… Jest to już HD, ale dla takiego bydła to będzie za mało, musisz mieć też do tego odpowiednie filmy :slight_smile: Najlepiej BluRay :stuck_out_tongue:

Dziękuję za odpowiedzi :slight_smile: Jak już tak poruszyłem temat Telewizorka to jeszcze się o coś zapytam. Chciałbym dokupić do tego Tv kino domowe 5.1 takie z prawdziwego zdarzenia - do 2000tyś zł. Chciałbym stworzyć w swoim salonie prawdziwy 5.1 surround. Tylko mam taki problem - mój salon jest bardzo nie wymiarowy. Narysowałem przed chwila w Paincie szkic pokoju z narysowanymi rzeczami. Doradźcie gdzie postawić głośniki.

link: http://w156.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4hUlYWRe6ol

Ps. Nie śmiejcie się z tego obrazka - słaby ze mnie grafik :slight_smile: