Laptop Emachines e 725 z 2009 roku nie chce się uruchomić

(Kluczq) #1

Witam.Mam problem z laptopem wogule nie chce się uruchomić.Na początku musiałem wymienić gniazdo zasilania ,bo mi się rozwaliło(lutowałem te gniazdo lutownico transformatorową) i musiałem laptopa całego rozkręcić później cały go złożyłem TAK JAK TRZEBA 2 RAZY.Dodam ,że jak podłączę ładowarkę to świeci się dioda od ładowania czyli chyba dobrze zlutowałem i jeszcze dodam ,że jak wymieniałem te gniazdo to musiałem te stare luty wyczyścić i je wyczyściłem mechanicznie czyli taką małą wiertarką o małych wiertłach.Morze to głupie ,ale nie miałem czym innym to wyczyścić.Z góry dziękuję.

-- Dodane 02.11.2013 (So) 20:38 --

-- Dodane 02.11.2013 (So) 20:40 --

pomorze ktoś ?

(adam9870) #2

Co to znaczy 'nie chce sie uruchomić"? Co się dzieje po naciśnięciu przycisku włącznika? Czy startuje z prądu przy włożonej baterii? Czy startuje z prądu bez włożonej baterii? Czy startuje z baterii? Czy po naciśnięciu włącznika pojawia się cokolwiek? Jeżeli po naciśnięciu włącznika nic się nie dzieje, czy sprawdzałeś napięcia? I skąd wiesz, że prawidłowo złożyłeś laptopa? Skoro nie uruchamia się, to śmiem twierdzić, że jednak nieprawidłowo. Bo wiesz - z reguły prawidłowo złożone laptopy nie mają takich problemów. :wink: