Laptop HP G5051EA CM440--- warto kupić czy też nie?

Witam serdecznie.

Jako że od co najmniej dwóch tygodni szukam laptopa, który nie popsuje mi sie po roku, tudzież klawisze nie będą wypadały, a panowie ze sklepów zachwalają praktycznie wszystkie lapciaki które mają na stanie, zwracam się do Was w nadziei na odpowiedź na jedno pytanie.

oto mój cel http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/ … cm440.aspx

naczytałam się w necie o HP, że aż głowa boli. a to że dobry, a to że windują ceny, a to że beznadzieja, bo robią wszystko czyli nic… normalnie szał.

a mi laptop potrzebny do przeglądania netu, pisania, grania - absolutnie w żadne gry wypasione, tylko zwykła starą poczciwą Tibię.

od czasu do czasu do domu go zabierać będę. wiem już że nie ma on wejścia na bluetoothy, blueconnecty i inne iPlusy, ale to chyba nic strasznego, bo net w domu jest z kablówki, a na starówce za darmoche ;p

mam nadzieję, że ktoś coś mi napiszę o tym laptopie. nie ukrywam, że jako zwykłej kobiecie, acz nie blondynce, podoba mi się bardzo obudowa.

pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek dobre słowo :slight_smile:

cass

PeeS

ależ proszę wybaczyć błędne umieszczenie tematu, po prostu sugerowałam się innymi tematami w dziale Na luzie

:oops:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

cass wybacz ale za taka kase ten HPk to porażaka :!:

Tu masz piękna Toshibę z core duo praktycznie za ta sama kasę:

http://laptopy.net/?product_id=520

:wink: dziękuję.

tylko dlaczego ona taka pogrzebowo czarna :wink: ja wiem, że to brzmi jak gadanie pokręconej laluni, ale szczerze chciałabym mieć jakiegoś “jaśniejszego” laptopa.

da się? :slight_smile:

pzdr!

heh

tylko to akurat mnie nie interesi… :frowning: chodzi wyłącznie o laptopa. good or not good.

Vobis może na moje być najgorszym sklepem w całej galaktyce. ja tylko idę, płacę, z kompem wychodzę.

to że są niekompetenti, to już wiem :slight_smile:

pzdr! :slight_smile:

z Asusami to ja może się wstrzymam. ponadto szczerze wolałabym do 2,5 k

ale dzięki :slight_smile:

Konkretnie

Notebook HP G5051EA CM440 15.4" 1GB 80GB DVD-DL VHB

Proszę więc trzymać się tematu, uwagami odbiegającymi, ewentualnie dzielić się na PW

Przestrzegam -

OTy Kosz

o losie…

co za czepialscy moderatorzy :>

ale kłócić się z władzą w IV RP nie ma co.

pzdr.

Tak pocięty temat mógłby już polecieć do śmietnika… ehhh :?

Co do tematu… nie warto kupować tego HP-eka. Za podobne albo niewiele większe pieniądze, można dostać lepszego laptopa.

no i po całym dniu rozmyślań i fruwania po wszystkich stronach internetowych, zdecydowałam się na proponowanego przez author_vision Lenovo n100. jest chyba najlepszym sprzętem za taką cenę. także byle do wypłaty :slight_smile:

Ten HPk rzeczywiście nic nie posiadał w porównaniu z Lenovo. tyle tylko, że miał ładny design.

podziękować serdecznie bym chciała wszystkim tym, którzy zostali przez Moderatora wycięci z tematu, a którzy się ogromnie przysłużyli :slight_smile:

jak tyko będę miała Lenovo w domku, to się zgłoszę i podzielę refleksjami ( a i zapewne pytań pozadaje troszkę, co by go opanować )

Pozdrawiam i thx

cass