Laptop HP Pavilion dv7-1130ew - problem z obrazem

Siemka ! Jak włączam film w jakimś programie np. w winampie, albo w wmp lub też oglądam film na necie, obraz jakby się zacinał. Leci w zwolnionym tempie. Z dźwiękiem jest wszystko git. Komp jest nowy. Nie przeprowadzałam żadnych drastycznych operracji. Myślałam, że to może z karty graficznej ale początkowo filmy szły dobrze. Poza tym już zdążyłam wyczytać, że karta jest bardzo dobra ( Karta graficzna (model) ATI Mobility Radeon HD 3450 Karta graficzna (pamięć) 1791MB Karta graficzna (pamięć karty) 512MB Karta graficzna (pamięć współdzielona) 1279MB ). Z czego to jest i co można na to poradzić??? Pozdrawiam :wink:

Z tego co widzę to mam tylko K-Lite Mega Codec Pack 4.1.7, które chyba były tu od początku. Chyba że chodzi też o Adobe Flash Player 10 Plugin, lub Adobe Flash Player Active X. Ratuj proszę :slight_smile:

Usuń K-Lite Mega Codec Pack,zainstaluj GomPlayer,ma on w sobie zintegrowane kodeki do większości formatów.

Coś odkryłam. Wywaliłam poprzednie kodeki, wpakowalam na nowo codec standart i… wmp działa bez zarzutu, ale winamp to masakra! !!