Laptop HP ProBook 4510s - problem ze sterownikami

(system) #1

Otóż kupiłem dzisiaj hp 4510s, powiedziałem sprzedawcy ze będe na nim instalował xp. Coś tam ustawił w biosie czy gdzieś. Włożyłem płytkę z instalką xp pro, usunąłem 4 partycje (były bez sensu ustawione 200gb 20gb i 2x po 8) Utworzyłem 2 nowe sformatowałem. Zainstalowałem xp. W menadżerze sprzętu mam chyba z 7 pytajników:

• HP Integrated Module

• Kontroler Ethernet

• kontroler sieci

• kontroler wideo

• kontroler wideo (zgodny z vga)

• Nieznane urządzenie

• PCI Device

Próbowałem zacząć od instalacji intel chipset utility for xp pro ze strony hp, ale po zainstalowaniu tego przestaje rozpoznawać porty usb i muszę reinstalować system na nowo. Co powinienem zrobić :frowning:

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić a potrzebuje dość szybko w pełni sprawnego laptopa

(corrtez) #2

A spróbuj instalowac tylko te stery których brakuje i które menadzer urządzeń wyświetla. Bez sterowników do chipsetu.

Bo z tego co widzę to brakuje ci sterów do komunikacji i wideo. Poszukaj tez programów do znajdowania urządzeń w systemie. Jedno sie nazywało ile pamietam Uknown device identifier.

(Golden Finger) #3

Przeniesiony z Problemy :arrow: Hardware, Sterowniki

(system) #4

Zostały mi jeszcze tylko:

• kontroler sieci

• kontroler ethernet

• Nieznane urządzenie

byłbym wdzięczny za wskazanie właściwych sterowników

(corrtez) #5

Sterowniki masz na stronie HP i tam powinienes sie udac. Tu masz link:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... 1093#11395

(system) #6

Poinstalowałem wszystko, został tylko 1 problem WiFi

mam zainstalowane następujące sterowniki:

Intel PROSet for Intel WiFi Link 1000

Intel WiFi Link 1000 Drivers for Microsoft Windows XP

Intel PRO/Wireless Drivers

Sterownik sieci bezprzewodowej Broadcom

Kiedy próbuje uzyskać połączenie WIFI w narzędziu do połączeń Intel® PROSet/Wireless WiFi jest napisane sterownik nie został zainstalowany.

Co jeszcze jest potrzebne>?

(V1ckdesigns) #7

sprobojcie tych:

http://downloadcenter.intel.com/Detail_ ... 2〈=eng

(Fido20) #8

Strike mam prośbę, możesz mi udostępnić te sterowniki, które wymieniłeś powyżej??

mam poważne problemy z ich pobraniem ze strony producenta, a dokładnie rzecz ujmując, w ogóle nie mogę ich pobrać.

będę bardzo wdzięczny,

pozdrawiam