Laptop i GTA IV

Mój Kuzyn Kupił Laptopa Jakieś 6 miesięcy temu.

Laptop: Toshiba

Ma taki Sprzęt .:

Procesor: Mobile DualCore Intel Pentium M ,2000MHz (15 x 133)

Płyta główna: (w EVEREST pisze : NIEZNANA )

Karta Dźwiękowa: Intel 82801 GBM ICH7-M - Hugh Definition Audio Controller

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce Go 7300 (512MB)

Pamięć RAM: 3072 MB

Czy powinna pójść u niego Gra GTA IV?

Kupił GTA IV . ale jak wchodzi w grę i ma jechać samochodem to samochód jest przezroczysty jak i wszystkie budynki. I się strasznie tnie gra. czego to może byż wina?

za słabe masz parametry na tą grę/

laptopik strasznie cieniutki, a gra ma duuze wymagania :slight_smile: nie da rady ;]

A są Jakieś Sterowniki do Karty Graficznej ? na ten sprzęt

Szukaj na stronie producenta laptopa. Z tego co wiem Nvidia na swoich stronach nie dostarcza sterów do układów mobilnych ale może się to zmieniło.

nawet dopalacz ci nic nie da na tym laptopie zeby pograc w ta gre. tu trzeba mieć 2 rdzenie, grafike w stylu 9600 :slight_smile:

Na pudelku jest napisane Wymagania minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

* 1,5 GB RAM

* 16 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

i widzisz trzeba 7900 a nie 9600 to ja juz wkoncu nie rozumiem

no to masz za słaby proc i za słabą grafikę

na minimalnych też pisze, że musisz mieć core2duo ;] i raczej bym sie nie sugerował tym co pisze na opakowaniu. owsze moze 7900 pociagnie gre ale raczej na niskich detalach, już nie wspominajac o tym że w laptopie masz 7300.

ja mam 8700gt mobile + c2d 2,4Ghz, vista na średnich 10x7 w demie 30fps średnio w grze spada niżej, zapomnij na tym szrocie o płynności.

doskonałe podsumowanie ;p

a co by musiał wymienić? i ile by to kosztowało… ??

chce zeby działo GTA IV na srednich detalach.

najlepiej to zmień lapka, w zasadzie to jedyna opcja :slight_smile:

Hmm, w zasadzie wymiana lapka będzie bardziej kosztowna, niż kupno stacjonarnego. Kup nowy komputer. :slight_smile:

miałem na myśli wymiane lapka na nową stacjonarke, ale ja bym poczekał jeszcze aż stanieją i7 i wyjda nowe grafiki bo GTA średnio chodzi na obecnym sprzęcie, no chyba że masz 4870X2 albo GTX280, wtedy masz pełną płynność na najwyższych detalach