Laptop i problem z oprogramowaniem

(Damix_) #1

Jak już wcześniej pisałem, mam laptopa. DO tego probelmu nie są potrzebne jego parametry. Chodzi o to, że msiałem zrobić formata. Jak kupiłem notebooka i włączyłem go to wię cos ladowlo ylko przez okolo 30 min i programy do kamerki [bo to laptop z wbudowana kamerka] i inne programy jakies arcade, jakes programy do nagrywania plyt [nie nero] itd, byky, a po formacie tego nie ma, a plyt ze sterownikai do danch urzdzen nie mm, czy ktos moze mi pomoc z ty wszystkim, aby kamerka dzialala itd, itd, nazwy tyh progrmow mam...prosze o pomoc.,.

A do instrukcji zajrzałeś?

(Damix_) #3

tak, nic nie m na ten temat, jest tylko wpomniane,ze w ty niejscu jest kamerka o takiej i takiej rozdzielczosci…

(fiesta) #4

Do tego problemu jak najbardziej są potrzebne jego parametry, nazwy poszczególnych komponentów do których brakuje sterowników

(Kornicameister) #5

sterowniki do każdego podzespołu powinny być na płytach dołączonych z laptopem :?

(Damix_) #6

niestety nie ma tch plyt, jest tylko windows, a moj kaptop to acer aspire 7113WSMi

(W O L F) #7

Oj nie zawsze kolego - może być to zrobione w formie “Disc Recovery” na ukrytej partycji

(Lukojek) #8

heh z tego co wyczytałem to mam taki sam laptop Acer, te same oprogramowanie i te same problemy… 8) Te programy acerowskie to totalne dno!

(W O L F) #9

tu sie różnimy , bo ja z nim żadnych problemów nie mam i nie uważam że lapki firmy ACER są złe tylko obsługujący mało douczeni ( bez urazy oczywiście nie było to konkretnie do Ciebie )

(fiesta) #10

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _7110.html