Laptop i TV


(Michnt) #1

Witam

Mam zamiar kupić TV i chciałbym później podłączyć laptopa do tego telewizora, żeby np. oglądać filmy z komputera czy grać w gry na większym ekranie. I teraz moje pytanie: Czym różni się wejście PC a S-video ? Czy różnica polega na jakości obrazu ?

..............

Oczywiście że laptop, którego mam ma TV-Out. Tyle że co z tym wejściem PC w telewizorze. Jakie to jest wejście, takie jak zwykły monitor bym podłączał ? I jaka jest różnica. :wink:


(Msprungk) #2

Co to jest "wejście PC"?. Nie słyszałem nigdy o takim podłączeniu :slight_smile:

Może masz na myśli gniazdo D-Sub, ale nie stosuje się go w telewizorach. One mają albo gniazdo cinch albo euro. Laptopy natomiast mają gniazdo d-sub do połączenia z monitorem i często s-video 7pinowe do podłączenia z telewizorem przez przejściówkę s-video/cinch


(Michnt) #3

Jak nie słyszałeś to proponuję się nie wypowiadać. :wink: Jak już się dowiedziałem na innym forum wejście PC to jest takie jak od monitora. Obraz jest lepszy i zmiana ustawień jest taka sama jak przy podłączaniu monitora lub projektora. Temat można zamknąć. :wink:


(tores1977) #4

Z instrukcji telewizora

Użyj wejścia PC aby telewizor pracował jako monitor PC

http://central.pl/documents/ul32pf4320.pdf

Wejście o którym mowa (PC) jet po prostu zwykłym VGA


(Michnt) #5

Dziękować. Temat do zamknięcia. :smiley:


(Msprungk) #6

Proponuję czytać ze zrozumieniem i darować sobie sarkazm tym bardziej, że jest on wybitnie nie na miejscu


(Michnt) #7

Już skończ z tymi propozycjami. Jak ja nie lubię tego typu userów. Sorry, ale jak ja o czymś nie wiem to po prostu się nie wypowiadam. To nie był sarkazm ale interpretuj to jak chcesz. :?

Moderatora proszę o zamknięcie. Bo temat został wyjaśniony. :wink: