Laptop, jaki kupić?

Mam zamiar kupić komputer przenośny - laptop. I tutaj moje pytanie: czym kierować się przy zakupie Laptopa???

Oraz chciałbym wiedzieć jakie są ceny bezprzewodowego internetu.

musisz sobie odpowiedzieć naq pytanie do czego będzie ci służyć laptop. Do pracy czt raczej do grania. Jeśli do grania to musisz wybrać maszynkę z dodatkową kartą graficzną (nie zintegrowaną) i dobrze zeby było co najmniej 1 MB ramu. a reszta to kwestia gustu. Ja kupiłem nie dawno ASUSA A6jC h8088q i śmiaga całkiem miło. A co do internetu bezprzewodowego to w Orange masz dwie opcje za 60 zł i 120 zł. Opcje rózniuą się tym , że w tej droższej masz wliczony dostęo do hot spotów orange. A reszta ofert to iplus -PLUSa i blueconneckt - ery

Aras_x1 podaj kwotę, którą możesz przeznaczyć na zakup kompa, będzie łatwiej doradzić :wink: No i oczywiście też napisz, do czego ma Ci służyć.

dam ci pare dobrych rad odnośnie laptopów.

  1. Nie kupój firmy asrock ponieważ są bardzo wadliwe(chyba nawet najbardziej)

2)Nie kupój firmy Thosiba ponieważ możesz kupić o takich samych parametrach laptopa fimy Asus ale o 30% tańszego.

  1. Firma Asus daje 2 lata garancji miedzynarodowej.

  2. Firmy HP sa małe i źle sie na nich pisze i są dogie a słabe.

  3. Firma Asus do większości laptopów dodaje gratis torbe i mysze .

Jak sobie coś jeszcze spomna to ci napisz

moim zdaniem asus to g*** i mimo gwar. bałbym sie go kupić. Sam jakis czaas temu kupiem sobie Dell’a XPS 1710 i z całą pewościa moge stwierdzić ze to jest laptop, za którego wart wydać pieniądze. Asus - odradzam !!

ja kupilem laptopik firmu BenQ Joybook R55 Series, wlasnie tak. za cene 2895zl dostalem:

  • celerona n 420 (1,6MHZ)

  • 15,4 matryce cristal coś tam

  • czytnik kart 4 in 1

  • wi-fi

  • DVD dual layer

  • dysk 60GB - to jedyna słabostka

  • Windows SX home edition

i co tam jeszcze chcesz, naprawde polecam. swietnie sie sprawuje i śmiga jak złoto. gwarancja 24 miesiące, ale taka prawdziwa. zazwyczaj pisza 24 a tak na prawde jst 12 a drugie 12 to renkojmia - czyli lipa.

dodam ze grafa to nViidia 7500

Proponuję coś takiego:

http://allegro.pl/item144998255_asus_lamborghini_vx1_5e007p_t7400_2g_160_telnetss.html

a ja dam Tobie rade “Rmika” - poćwicz ortografie! :stuck_out_tongue:

p.s. Gdzieś Ty sie takich rewelacji na temat Notebooków naczytał ?? :o

AsRock produkuje laptopy? Toshiba NIE?? !!