Laptop - lokata

(Asterisk) #1

W ten świąteczny okres polecam ciekawostkę - laptop

holenderskiej firmy Tulip o wartości ponad 330 tys $.

Więcej o tej błyskotce, która ma logo firmy wykonane

z dwóch rubinów, można przeczytać tutaj

(Adampigan) #2

Cena zniewala ale kształtem mi sie nie podoba

(Magik) #3

No dobra, skoro mam kupować takie coś za taka kasę, to chyba mogę pomarudzić :smiley:

A dlaczego ten biały wzór biegnący do boków laptopa z prawej strony jest dłuższy. Wygląda to tak, jakby zabrakło materiału. Proszę to uzupełnić i będzie cacy (mogę dopłacić te 50 tys. $) :lol:

A tak na poważnie - ładne cacko, które należy już raczej zaliczyć nie do przedmiotów użytkowych, ale do dzieł sztuki.

(Myszonus) #4

Nie ma co......... fajna rzecz. Trzeba kupić bo zabraknie :smiley:

(Moralny6) #5

Jak by tam nie było tych brylantów, białego złota i innych dupereli to by kosztowało z 6tys. dolarów :slight_smile:

(Djdj) #6

Nawet jak byłoby mnie stać to i tak bym nie kupił nie ma jak to stary dobry PC-t.

(P@WEŁ_1990) #7

ren laptop przypomina mi toster :smiley: :hahaha:

(Bartekn77) #8

No, taki troche kiczowaty ten laptop...

Nie podoba mi się, wolę tradycyjny sprzęt :slight_smile:

(Meteo17) #9

Może i fajnie cacko ale ja wole te zwykłe kwadratowe he niż takie coś, troszke damksi dla pań takie cacko.

(Bartekn77) #10

wygląda jak gofrownica lub też

Dla szpanu to niech se ludzie kupują ale jeżeli chodzi o mnie to najważniejsze żeby był prosty, tani i dobry :slight_smile: Nie potrzebne są takie "ulepszenia" które sprawiają, że laptol jest już "przepakowany" :slight_smile:

(system) #11

wiecie chłopaki laptop fajna rzecz, ale to coś to jest raczej zabawka a nie komputeri ten mały monitor :hahaha: za takie coś w życiu bym tyle nie zapłacił...

(Bartekn77) #12

Czego ty się spodziewałeś za te 330000$ :lol: ?

(system) #13

czegoś w stylu acer ferari :slight_smile:

(Djmac) #14

Mi to przypomina dokladnie gofrownice, toster ew. zabawke dla dziecka... trzeba miec niezle na****** w glowce zeby takie "cos" kupic ...

(Canaletto) #15

Teraz bogaty człowiek ma dylemat :

Trzeci dom na Hawajach, czy laptop :mrgreen:

(Bunio) #16

lepszy laptop na biurku niż dom na Hawajach :lol:

co do laptopa to bez przesady :frowning: :shock: