Laptop mniej szkodliwy od komputera stacjonarnego?

(Balcer6) #1

Tak jak napisałem w temacie chciałbym sie dowiedzieć czy laptop wysyła mniej fal od kamputera stacjonarnego, a może jest równo ?? Słyszałem wiele wersjii więc chciałbym posłuchać także Waszych opinii na ten temat. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam :slight_smile:

(system) #2

no oba wysylaja faly jak czarnobyl

(Rufus6) #3

Za dużo słuchasz wiadomości i rodziców...

(Kojot) #4

Najbardziej dotkliwe mogą być chyba fale wysyłane przez karty sieci bezprzewodowej, ale standard Wi-Fi jest raczej bezpiecznym sposobem komunikacji, a emitowane fale są raczej słabsze niż te z telefonów komórkowych. W obu komputerach montuje się karty tego samego rodzaju, więc raczej nie ma różnicy. Poza tym jeśli byłoby to niebezpieczne dla zdrowia to stosowanie takich metod komunikacji byłoby zabronione.

Najgroźniejszym sposobem użytkowania laptopa jest trzymanie go na kolanach, chociaż i to nie powinno zaszkodzić człowiekowi.

(Balcer6) #5

Dzięki za chociaż jedną poważna odpowiedz

(Adalbert) #6

Jesteś facetem, to potrzymaj laptop na udach ze 2 godziny, sam poczujesz. :slight_smile: A tak poza tym, to różnicy raczej nie ma, no chyba że masz ekran CRT w stacjonarnym to wtedy wiadomo, że na oczy się bardziej rzuca.

(Wektork) #7

nie rób tego

(Balcer6) #8

hehehe a co sie może stać ??

(K M K2) #9

bodajże im więcej czasu trzymasz lapa na udach tym większa szansa na bezpłodność

(Balcer6) #10

aaa, to o tym slyszalem !!

(Adalbert) #11

No faktycznie, bezpłodność nie jest aż tak złą rzeczą...

(Balcer6) #12

nie o to chodzi, bo myslałem, że coś mogloby się stać z moim przyrodzeniem !!