Laptop MSI - wybór

Witam! Który z tych laptopów jest najlepszy i najbardziej opłacalny JAKOŚĆ/WYDAJNOŚĆ

1

2

3

4

5

Lapka chcę do multimediów czyli gry,filmy,internet itp.

CENA do 1200$

Brałabym nr 4. Dobry procesor Core w Duo taktowany 2x2,26 plus grafika NVIDIA GeForce9800M GS. Poza tym bardzo dobre wykonanie.

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-MS … 874.0.html

Lapek z recenzji ma niewiele wspólnego z tym na aukcji, po pierwsze nie ten procesor, po drugie zupełnie inna matryca (znacznie gorsza), zresztą nie wiem skąd wziąłeś to “dobre” wykonanie?

Ogólnie nie polecałbym MSI, szczególnie 15.4, tam jest wydzielona klawiatura numeryczna (chociaż nowe Asusy i HP niestety też tak maja) co powydaje, że klawisze są małe i pisanie wcale nie jest przyjemnością (ale to zależy czy dużo piszesz).

Ogólnie jeżeli chcesz na tym grać i oglądać filmy to ta jedynka (czyli 17 cali) jest do tego lepsza ale za to mniej mobilna, coś za coś.

Dwója też jest ciekawa, wersja “Turbo” z fajną matrycą (chodzi o rozdzielczość bo jaka jakoś to nie wiem) ale też 15.4.

Gnome ma rację, każda inna firma tylko nie msi niech cię nie kuszą parametry, miałem dwa laptopy msi wiem co znaczą duża awaryjność począwszy od pękającej obudowy.

jak nie MSI to jaka firma ?

Z EBAY AUKCJA 200340576462 lub 320369557641 lub 190307002026,

i wiele innych.