Laptop nie chce się włączyć

Witam,

mam problem, pracowałem na laptopie i nagle wypiął mi się kabel zasilania, laptop zgasł, po podłączeniu kabla, odpaliłem go ładuje się bios ale nie ładuje się windows pojawia się migająca kreska w lewym górnym rogu, co się stało dlaczego nie może się włączyć windows?

pomocy

może po prostu nie jest bateria naładowana do końca

podłączam kabel zasilania i baterię i włącza się laptop pokazuje sie logo hp bios i potem ten kursor migający i nic sie nie dzieje :frowning:

Włóż płytkę z windowsem, wejdź do biosu i zabotuj system z płyty tak jak przy instalacji windowsa. Poczekaj aż instalator załaduje wszystkie potrzebne pliki. Następnie wciśnij R w celu naprawy instalacji windows. Następnie wciśnij 1, wpisz hasło administratora jeśli masz ustawione i naciśnij enter

super ale tak się składa, że nie mam płyty instalacyjnej :frowning: mam obraz windows na dysku laptopa co mogę zrobić ?

Lub spróbuj chociaż uruchomić tryb awaryjny.

w tym problem jacu08 ze nie mogę użyć F8 - nie reaguje laptop na tą komendę:(

a F5?

Może za wcześnie wciskasz ten F8

próbowałem cały czas z F8 i F5 i nic dalej pojawia się migający kursor i nie ładuje się windows, a tak w ogóle to mam windows 7