Laptop nie łączy się z siecią bezprzewodową

Witam,

Mam problem z laptopem. Po formacie przestał się łączyć z domową siecią bezprzewodową. Wcześniej nie było problemu. Na kablu działa jak należy, a na wi-fi wykrywa sieć, a po wprowadzeniu hasła łączy, łączy i… znika okienko połączenia. Oczywiście próbę podejmuję na odłączonym kablu. Komórka łączy się bez problemu. Komputer to asus F3E. Router to THOMSON ST716v5 speedtouch. Sterowniki wszystkie zainstalowane, pochodzą ze strony producenta.

Wklejam ipconig (pierwsze to na podłączonym kablu, drugie na odłączonym):

Nie wiem czy się przyda, ale chciałbym oszczędzić Wam jak i sobie czas. Dodam, że w google pomimo wielu podobnych problemów nie znalazłem odpowiedzi na mój.

z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Paweł

Dodane 14.08.2011 (N) 21:34

Nikt nic nie wie na ten temat? proszę o jakiekolwiek sugestie.

Hej. Moze znalazles rozwiazanie ,poniewaz mam ten sam problem :frowning:

miałem podobny problem w asusie pomagało wyłączenie i włączenie karty sieciowej o ile pamietam klawisz fn+f2

spróbuj też z innymi sterownikami i czy jest service pack 3 dograny do windowsa jeśli go nie ma to możliwe że przez to nie działa??

możesz też sprawdzić program http://www.softpedia.com/get/Network-To … ager.shtml

jest od samsunga ale na innych laptopach powinien też działać.szczególnie przydatny gdy ma się win xp